Podnikatelská půjčka

Název tohoto finančního produktu jasně prozrazuje, pro koho je primárně určen. Jsou to živnostníci, respektive osoby samostatně výdělečně činné, které potřebují peníze pro svůj business nebo osobní zájmy. Podnikatelská půjčka je bezúčelovým úvěrem, s pomocí něhož lze financovat cokoliv. Malé nedoplatky i větší investice do provozu či vozového parku.

Příjemným zjištěním je naprostá nenáročnost z pohledu administrativních úkonů. Nemusíte se zabývat složitými smlouvami, návštěvou vzdálených poboček a zdlouhavým jednáním a obchodními zástupci. Podnikatelské půjčky jsou splatné v řádu několika dnů, týdnů až měsíců.

Vyzkoušejte online řešení šité na míru klienta, jehož výsledkem jsou peněžní prostředky převedené na bankovní účet žadatele. Získejte finanční rezervu při realizaci jakýchkoliv podnikatelských aktivit. Vyplňte online žádost a peníze jsou vaše.

Proč je podnikatelská půjčka výhodná?

 1. Úvěr lze obdržet bez nutnosti shánět ručitele či spolužadatele.
 2. Peníze jsou dostupné klientům, kteří nechtějí dokládat velikost svého příjmu.
 3. Bezúčelová podnikatelská půjčka, jíž lze využít pro nákup skladových zásob, platbu za služby libovolného typu nebo jako investici do dané činnosti.
 4. Menší finanční sumy dorazí na váš bankovní účet během desítek minut až hodin.
 5. Při žádosti si můžete vybírat nejenom ze způsobu vyplacení podnikatelské půjčky, ale také z toho, v jakých intervalem budete své závazky splácet.
 6. Finance lze obdržet bez návštěvy pobočky společnosti, a to prostřednictvím online žádosti, jejíž vyplnění zabere cca 5 minut.

Má podnikatelská půjčka nějaké nevýhody?

 1. Abyste získali vyšší peněžní sumy, musíte ručit svým vlastním majetkem.
 2. Velké částky jsou spojeny s delším doručením na bankovní účet, což je způsobeno právě zástavou nemovitosti.
 3. Pro ověření bonity klienta je někdy nahlíženo do bankovních a nebankovních registrů dlužníků.

Které společnosti nabízí podnikatelskou půjčku?

FairCredit půjčka

 • Výše půjčky od 4 000 Kč do 50 000 Kč
 • Doba splatnosti 301 – 406 dní
 • Úroková sazba od 23,72 %
 • Minimální věková hranice je stanovena na 18 let, předložit však musíte ještě potvrzení o příjmu za poslední 3 měsíce

Reprezentativní příklad FairCredit půjčky:

Podnikatelská půjčka ve výši 30 000 Kč může vyřešit spoustu věcí spojených s konkrétní živnostenskou činností. Pakliže zvolíte prodlouženou dobu splatnosti na 58 týdnů, čeká na vás RPSN 75,72 %. Z toho plynou týdenní splátky ve výši 900 Kč. Celkem zaplatíte společnosti 52 200 Kč.

Profi Credit půjčka

 • Výše půjčky od 10 000 Kč do 166 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 – 48 měsíců
 • Úroková sazba od 27,4 %
 • Vedle dokladu totožnosti si připravte i číslo bankovního účtu, kopii SIPA či podobného dokladu a potvrzení o pravidelném příjmu

Reprezentativní příklad Profi Credit půjčky:

Jestliže si půjčíte částku 125 000 Kč s délkou splatnosti na 48 měsíců, čekají vás poměrně zajímavé splátkové podmínky. Velikost měsíční platby se vyšplhá pouze k hranici 6 599 Kč. Pokud navíc budete splácet včas a řádně, máte jistotu, že vám bude navráceno 15 838 Kč.

Home Credit půjčka

 • Výše půjčky od 10 000 Kč do 200 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 – 84 měsíců
 • Úroková sazba od 9,18 %
 • Prokázání trvalého pobytu na území České republiky, včetně minimálního věku 18 let, což lze doložit platným dokladem totožnosti, zapomínat nesmíte ani na pravidelný příjem a bankovní účet

Reprezentativní příklad Home Credit půjčky:

Podnikatelská půjčka ve výši 200 000 Kč představuje slušnou peněžní rezervu. Při splatnosti v časovém úseku 72 měsíců lze dosáhnout na měsíční splátky o velikosti 4 068 Kč, což odpovídá úrokové sazbě 10,58 %, potažmo RPSN 11,2 %. Pakliže splácíte včas, bude vám navrácena suma až 23 226 Kč. Celkem zaplatíte rovných 269 670 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)