Podvodná jednání při obchodu s binárními opcemi

Internet je doslova zaplaven příběhy, jak přijít k pohádkovému jmění během několika minut práce denně, a to zcela bez námahy. Bohužel se tyto lákavé příběhy týkají i obchodování s binárními opcemi, čímž výrazně škodí celému oboru.

Obchodování s binárními opcemi není podvod, je to uznávána forma obchodování, při které lze vydělat peníze. Ale nic není zadarmo a hlavně bez znalostí finančního trhu a základních ekonomických aspektů. Jelikož jsou binární opce pro mnoho lidí velkou neznámou, tak se kolem této problematiky vždy najde mnoho podvodníků, kteří se snaží zneužít nevědomosti a důvěřivosti ostatních.

Podvodní brokeři

Jistě znáte e-maily, že lze vydělávat velké peníze z pohodlí domova. Stačí k tomu pouze pár kliků a maximálně hodina u počítače. Luxusní vily v zámoří a stotisícové výplaty nejsou problém. Vždyť dotyčný z ničeho přišel k velkým financím jen díky binárním opcím.

Tyto a podobné příběhy jsou si podobné, jako vejce vejci, jen s tím rozdílem, že se liší jména fiktivních milionářů a sumy na jejich kontech. A právě na tyto strhující příběhy chtějí nalákat důvěřivé či méně informované jedince.

Podlehnete-li kouzlu milionových účtů a velkého bohatství, pak je to jistá cesta do záhuby. Při investování do binárních opcí je zapotřebí více, než kde jindy mít velkou investiční morálku a vědět, kolik financí mohu investovat. K tomu je nutná perfektní znalost finančních trhů. I s tímto však nečekejte milionové, ani stotisícové provize. Bez odpovídajících znalostí, lze pak obchodování s opcemi přirovnat k loterii.

Falešné rady

Další ze série podvodů jsou falešné rady, ať již nepoctivých brokerských společností, jejichž zájmem je především, aby klienti o své finance nevhodným investováním přišly, a tím tak vydělali brokerské společnosti. V rámci některých nepoctivých obchodních platforem je také běžná manipulace s cenou podkladových aktiv nebo zmrazení účtu.

Generační software

Nevěřte ani volně dostupným či placeným softwarům, které výhodně budou obchodovat za vás. Všechno to jsou triky, jak se na úkor oboru binárních opcí nespravedlivě obohatit.

Chcete-li obchodovat, vybírejte si nejlépe licencované společnosti a nenechte se ovlivnit lákavými internetovými diskuzemi.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)