Pojistito.cz

Jak již z názvu vyplívá, tento portál se zabývá pojištěním. Stejně jako například stránky oversito.cz patří do skupiny ušetřeno.cz, o které jsme již na našem portálu psali dříve.Tento web je provozován společností AdFinance s.r.o. Ta se zaměřuje zejména na porovnávání většího množštví produkrů z odlišných oblastí – finance, pojistky, služby a telekomunikace. Hlavní doménou je povinné ručení a jeho srovnání. Nabízí kompletní služby, poradí vám s přesným postupen, pokud chcete uzavřít pojistku online. Díky speciálnímu šifrování podobnému tomu, které známe například z internetového bankovnictví, nemusí mít klient vůbec obavy ohledně úniku osobních údajů. To je v dnešní době veliká přednost, protože osobní data klientů jsou často zneužívána a nezřídka slyšíme v televizi o internetovém úniku osobních údajů té či oné instituce. Tato společnost dostala v roce 2011 licenci udělenou Českou Národní bankou a zařadila se tím mezi pojišťovací agenty. Nevýhodou této stránky je její poměrně krátká existence na trhu a malá škála smluvních pojišťoven. Nejoblíbenějším produktem je pojištění auta, ale můžete zde využít napříkladi šikovné srovnání cestovního pojištění.

 

Nasmlouvané pojišťovny

Na zmíněném porovnávacím serveru si můžete zjistit, kde vás vyjde nejlevnější povinné ručení, cestovní pojištění nebo pojištění domácnosti. Nutno však podotknout, že nejlevnější si můžete vybírat pouze z nabídek těch pojišťoven, se kterými má Pojistito.cz uzavřenou smlouvu. U povinného ručení se jedná o Axu, ČSOB, Hasičkou, Slavii a Wüstenrot pojišťovnu, pokud chcete sjednat cestovní pojištění jsou to pojišťovny Generali, Interpartners, Slavia, Wüstenrot a cestovní pojišťovna Adria Way družstvo. Havarijní pojištění má nasmlouvané s Axou a Slavií, stejně tak, jako pojištění majetku.

 

Online uzavření smlouvy

Celý proces samotného uzavření vámi vybrané pojistky je velice jednoduchý. A nemusí se jednat pouze o pojištění vozidel. Při otevření stránek si v přehledných a barevných čtverečcích najdete kapitolu, která vás zajímá a vše odstartujete kliknutím na ikonu „spočítat“. Budete požádání o vložení základních údajů, ať již o pojišťovaném automobilu nebo bytu a vašich identifikačních a kontaktních dat. Po vyplnění formuláře si vyberete z nabídky, které pojištění vám vyhovuje nejlépe a to si prostě objednáte. Platbu můžete provést nezhotovostně přes internet a během několika hodin vás poradci sami kontaktují, aby došlo ke zdárnému uzavření pojištění. V případě povinného ručení vám bude zelená karta zaslána poštou. Cestovní pojištění online oceníte hlavně pokud ho uzavíráte na poslední chvíli.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)