Povinne-ruceni.com

Na této internetové stránce najdete jeden z nejucelenějších portálů týkající se pojištění vozidel. Funguje od roku 2000 a má za sebou přes 90 000 spokojených zákazníků. Tento portál je na českém webu ten vůbec nejstarší týkající se povinného ručení, a proto má mnoho zkušeností a stabilní postavení. Hned na úvodní stránce vás naláká upoutávka na nejlevnější povinné ručení v České republice. K dispozici je online srovnání nabídek jednotlivých pojišťoven. Celkem si můžete povinné ručení objednat u třinácti společností. Které z nich vás vyjde nejlevněji se dozvíte během jedné minuty. Povinné ručení si můžete sjednat online nebo telefonicky, údajně až o 70% levněji než u konkurence a to vše s minimem vynaloženého úsilí. Další doménou této společnosti je rychlost. Pojištění máte schválené během deseti minut a zelená karta vám ihned přijde emailem, její originál druhý den poštou. Jako každá solventní firma, i tato nabízí poradenský servis zdarma.

Nejen povinné ručení

Ruku v ruce s povinným ručením jde i havarijní pojištění. To je produkt, který tyto stránky samozřejmě také nabízí v rámci pojištění aut. Když si přes stránky zařídíte danou kombinaci pojištění a splníte další podmínky, čeká vás příjemný bonus v podobě pojištění pokut a cestovní pojištění na celý rok zdarma. Jedná se o běžné cestovní pojištění online, jehož limit pojistného plnění dosahuje jednoho milionu korun, které mohou sloužit na veškeré léčebné výlohy včetně zásahu horské služby, repatriace nebo transportu.

Kompletní servis

Pokud díky srovnání povinného ručení zjistíte, že vaše stávající je příliš drahé, je zde celá sekce zabývající se výpovědí současné smlouvy a návod na přestup k nové pojišťovně. Pokud se stanete stálými klienty, čekají vás i speciální ceny. V rámci kompletního servisu vám zde poradí nejen s pojištěním, ale například i se změnou registrační značky. K dispozici jsou vám operátoři na telefonu nebo chatu šest dní v týdnu. Kromě pojištění auta se přes tyto stránky můžete prokliknout i na pojištění domácnosti.

Nechají vás i vydělat

Pokud jste majitelem webových stránek a budete ochotni stát se účastníky partnerského programu, můžete si navíc ještě nějaké peníze vydělat. Účast spočívá v tom, že si na své stránky umístíte reklamu na nejlevnější povinné ručení v ČR, ať už ve formě banneru, odkazu či online kalkulačky. Získáte desetiprocentní provizi z každé smlouvy uzavřené do tří měsíců od první návštěvy nového potencionálního klienta.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)