PPF Banka

Banka PPF a.s. patří pod silnou finanční a investiční skupinu PPF. Její zaměření se vílí především na poskytování finančních, investičních a poradenských služeb. Součástí strategie je také specializace vybranou movitější klientelu a privátní bankovnictví. Mezi klienty PPF banky se řadí hlavně finanční instituce, střední a velké podniky s českým kapitálem a subjekty komunální oblasti. Finanční instituce zároveň figuruje jako centrální banka pod kterou spadá celá finanční skupina PPF.

O PPF Bank

Akciová společnost PPF Banka je neodlučitelnou součásti investiční a finanční skupiny známé pod zkratkou PPF. Tato banka se specializuje na investice do řady různých odvětví od bankovních a finančních služeb, pojišťovacích služeb, v oblasti nemovitostí, energetiky, těžby nerostů, zemědělství, maloobchodní služby a dokonce biotechnologie. Rozsah působení skupiny PPF sahá od střední a východní Evropy a pokračuje přes Rusko a současně sahá až do Asie. V současné době finanční skupina PPF vlastní aktiva v hodnotě přibližně 18,6 miliardy EUR. Největším akcionářem nadále zůstává PPF Group N.V držíce podíl 92,96% a jako minoritní akcionář s podílem 6,73% figuruje Hlavní město Praha.

Pobočky a výhody PPF bank

Hlavní sídlo PPF banky se nachází na Praze 6, na adrese Evropská 2690 a celkem svým klientům provozuje čtyři pobočky a všechny se sídlem v hlavním městě Praha. Banka je zacílena na klienty s většími prostředky které chtějí dále zhodnocovat a ochraňovat je proti znehodnocení. Každý takový klient proto obdrží vlastního přiděleného bankéře. Výhodou je silná mateřská společnost, nevýhodou jsou pak poplatky za operace na běžném účtu , jehož zřízení je jinak zcela zdarma.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)