Profi Credit recenze

Nedávno nám doma dosloužilo auto a se ženou jsme řešili, co dál. Samozřejmě padl návrh koupit co nejdříve nějaký ojetý model za rozumnou cenu, ale když máte jen dvacetitisícové úspory, je to těžké přemýšlení.

Nakonec jsme se dohodli na tom, že si vezmeme půjčku – švagr nám poradil společnost Profi Credit, že s ní má dobrou zkušenost. Neměli jsme důvod nevěřit a poslali nezávaznou poptávku.

Plusem je to, že nikdo nechtěl vysvětlovat, na co že si to vlastně půjčujeme, i když jsme to zaměstnanci této společnosti nakonec do telefonu i mimoděk řekli. Vyhlédli jsme si v autobazaru ojetý Renault za 120 tisíc, takže zbývalo půjčit si rovných sto fialových papírků. V Profi Credit nám vyšli maximálně vstříc a peníze jsme obdrželi skoro hned – tedy aspoň pro nás skoro hned – protože víme, jaká to asi musí být administrativa a nějaké to čekání určitě nevadí.

U stolu jsme si pak doma řekli, že bude dobré půjčit si těch sto tisíc na dva roky, protože rok bychom to asi spláceli jen s jazykem na vestě, a takové věci přeci nejde dělat. Měsíční splátka necelých šest tisíc, to jsme si řekli, že určitě utáhneme. Nakonec jsme zaplatili navíc skoro čtyřicet tisíc, ale nedá se nic dělat, jinde bychom jen těžko dostali o poznání výhodnější podmínky. Nu a tím chci také nepřímo říct, že Profi Credit je v tomhle ohledu velice dobrou volbou, pokud Vaše záležitost spěchá.

Rodina rozhodně nestrádala, vzhledem k tomu, že se ženou bereme skoro 40 tisíc a jsme bezdětní, nebyl vůbec v šesti tisících za měsíc žádný problém. Pro perspektivní třicátníky opravdu naprosto snesitelná záležitost. A navíc, docela fajn bylo i to, že šlo většinu věcí vyřídit přes internet. Vážně, to je pro mě dost důležité, celý den jsem v práci a pobočka nemá otevřeno věčně, o víkendu je zavřená, o polední pauze se nemůžu jen tak ztratit. Takže jsem rád, že to nakonec takhle dopadlo – a brzy už budeme mít splaceno, auto pořád slouží jako první. Dobré, co?

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)