Pronto půjčka zkušenosti

Znáte to, někdy jsou prostě potřeba peníze. Mně se tohle stalo před dvěma lety, když jsem přišel o ledničku, a to doslova z hodiny na hodinu. Což o to, novou bych si snadno sehnal, ale kde vzít těch deset tisíc? Domácí kasa vybrakovaná, v bance se tak malou částku ani nevyplatí půjčovat.

Zeptal jsem se přítelkyně, která se poptala dál, a výsledek byl jasný. Pronto půjčka, to bude to pravé ořechové. Sice tu byly i jiné alternativy, ale chápete – přítelkyně je pořádkumilovná, pořád jen všude uklízí, a to slovo se jí nějak líbilo.

Půjčil jsem si vlastně jen deset tisíc na dvanáct měsíců. A ejhle, víte, kolik jsem zaplatil zpátky? Jen asi jedenáct a půl tisíce. V tomhle byla Pronto půjčka opravdu dokonalá, původně jsem přitom nečekal, že měsíční splátky půjdou pod hranici tisícovky. Mile mě to překvapilo, čekal jsem prostě a jednoduše trochu vyšší úroky. A Vy byste čekali na mém místě určitě také, že?

Nejdřív jsem si opatrně zavolal, s kým že mám vlastně tu čest, ale skončilo to tak, že celkem příjemně znějící telefonistka se mnou vše dohodla a půjčil jsem si kýženou sumu peněz. Nebo lépe řečeno jsem to vše odklikl na internetu, slečna mi jen radila, jak správně postupovat. Ale ono je to vlastně i tak docela jednoduché a zvládl bych to sám. J

Do druhého dne jsem měl peníze na účtu a mohl si pořídit vysněnou ledničku, kterou jsem okamžitě zaplnil salámy, pizzami a pivem. Přítelkyně z toho sice nebyla nadšená, ale co se dá dělat. Něco se jíst musí a já nerad vařím náročná jídla.

Ale zpět k Pronto půjčce. Moje zkušenosti jsou velmi dobré, v zásadě mi nic nevadilo. Oproti dalším je asi v některém ohledu kapku výhodnější, tím rozhodně nechci říct, že jde o nějak špatnou alternativu pro lidi, kteří si chtějí půjčit. Prostě je to dobrá možnost, jak získat klidně i větší sumu peněz (tuším, že jsem tam viděl padesát tisíc jako horní limit pro úvěr, ale nejsem si stoprocentně jistý), a to navíc poměrně rychle.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)