První půjčka zdarma

Vyzkoušejte si, jak probíhá žádost o nebankovní úvěr? Zjistěte, co tento proces obnáší, za jak dlouho se vám připíší peníze na bankovní účet a jakou cestou splatit své závazky? Přesně takové možnosti přináší první půjčka zdarma, kterou se pyšní jen několik vyvolených poskytovatelů.

Jde o jednu z nejbezpečnějších cest, jak nenáročně a bez jediného závazku proniknout do tajů tohoto finančního segmentu. Z pohledu uživatelů nejsou kladeny moc velké nároky, tudíž se peněžní sumy nabízí běžným zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům a matkám na mateřské dovolené.

První půjčka zdarma je samozřejmě spojena s nižšími částkami, na nichž si vše potřebné okusíte. To vše lze navíc realizovat z pohodlí vlastního domova za přispění online formuláře. Takže žádné ztráta drahocenného času při návštěvě vzdálených poboček.

Proč je první půjčka zdarma výhodná?

 1. Při první žádosti nezaplatíte vůbec nic, takže se můžete těšit z nulové úrokové sazby.
 2. Obvykle není zapotřebí lustrovat bankovní a nebankovní registr dlužníků a databáze podobného typu.
 3. Není vyžadován ručitel ani spolužadatel.
 4. Jste oproštěni od jakékoliv náročné administrativy. Ke všemu vám budou stačit jednoduché obchodní podmínky, popřípadě transparentní smlouva.
 5. Variabilita předkládaných splátek – sami si určíte peněžní částku a období, za jak dlouho své závazky splatíte.
 6. Bezúčelový úvěr – peníze jsou poskytovány na jakékoliv potřeby žadatelů, od nákupů nejrůznějších produktů, až po hrazení plateb za služby.

Má první půjčka zdarma nějaké nevýhody?

 1. I když neplatíte úroky, je třeba ověřit vaši bonitu, a to obvykle probíhá za přispění potvrzení o pravidelném příjmu.
 2. Některé firmy omezují horní hranici svých úvěrů.
 3. Peníze jsou obvykle vypláceny pouze na bankovní účet.

Které společnosti nabízí první půjčku zdarma?

CreditON půjčka

 • Výše půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 – 30 dní
 • Úroková sazba od 0 %
 • Základní podmínkou je věk 18 – 75 let, bankovní účet a minimální příjem 6 000 Kč

Reprezentativní příklad CreditON půjčky:

Pakliže zatoužíte po bezplatném úvěru, můžete získat až 8 000 Kč najednou. Ano, noví zákazníci obdrží tuto sumu zdarma při splatnosti na 30 dnů. Vzhledem k tomu, že se úroková sazba rovná 0 %, budete po uplynutí této lhůty vracet opět 8 000 Kč. Úroky se započítávají až od druhé půjčky.

BB půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 45 000 Kč
 • Doba splatnosti 7 dní – 12 měsíců
 • Úroková sazba od 0 %
 • První půjčka zdarma je předkládána klientům od 21 let, kteří prokáží svoji totožnost, pravidelný příjem a bankovní účet

Reprezentativní příklad BB půjčky:

Obdržte při první žádosti o peníze částku až 5 000 Kč. Ta může být splatná v termínu na 7, 14 a 30 dnů. S těmito parametry se pojí nulová úroková sazba, takže po uplynutí zvolené doby budete vracet zase jenom 5 000 Kč.

Japonská půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 50 000 Kč
 • Doba splatnosti 30 dní – 12 měsíců
 • Úroková sazba od 0 %
 • Jestliže nemáte záznam v registru dlužníků, disponujete bankovním účet a pravidelným příjmem, získáte první půjčku zdarma

Reprezentativní příklad Japonské půjčky:

Pokud zatoužíte po vyšší finanční sumě, než je ta první bezplatná, může se vám hodit například částka 9 000 Kč se splatností na 30 dnů. V takovém případě počítejte s nulovou roční úrokovou sazbou. Na vědomí však vezměte RPSN 48,6 %. Z toho plyne základní poplatek 297 Kč, který se připočítává ke konečné částce. Ta bude ve finále dělat 9 297 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)