Půjčka do 15 minut na účet

I když jste si říkali, že se vás to nikdy týkat nebude a nebudete si potřebovat půjčovat peníze, tak možná nastala situace, kdy tuto variantu začínáte zvažovat. A možná už jste rozhodnutí, jen nevíte, kde si peníze půjčit. Nepotřebujete žádnou závratnou sumu, jen pár tisíc, než přijde výplata. A jak jinak, potřebujete je prostě ihned. Dnes již není nemožné, aby vám penize rychle na ucet někdo poslal.

Principy půjčování

Když do vyhledávače zadáte peníze do 15 minut, vyskočí na vás okolo čtvrt milionu odkazů. Se společnostmi, které poskytují krátkodobé půjčky na menší obnosy se roztrhl pytel. Všechny fungují na podobné bázi. Při prvním přihlášení provedete registraci v podobě kratšího či delšího dotazníku, kde je potřeba vyplnit základní údaje. Obecně platí, že musíte být starší 18 let, mít trvalé bydliště na území ČR a být majitelem účtu vedeného u některé z českých bank. Při první půjčce máte většinou zvýhodněné podmínky. Například u zaplo.cz je první půjčka zdarma. Neplatíte žádné poplatky za uzavření půjčky ani úroky. Prostě si půjčíte tři tisíce a tři tisíce vrátíte. Úroky vám budou účtovány až od druhé půjčky. Zpravidla dopředu víte přesnou částku, kterou budete muset společnosti vrátit. Částka za zpracování smlouvy, vedení účtu, úroky a všechny přidružené poplatky jsou jednoduše sjednoceny pod hlavičkou „poplatek“. Pro toto řešení je nejlepší půjčka 5000 Kč okamžitě všem.

Rozdíly mezi jednotlivými společnostmi

Všechny nebankovní instituce, jejichž hlavním produktem je půjčka do 15 minut fungují velice podobně, ovšem rozdíly mezi nimi lze nalézt. Jedná se zejména o dobu splatnosti, ta může být řádově od jednoho týdne až po jeden rok. Výše půjček se pohybuje od jednoho tisíce korun, horní hranice dosahuje při řádné bonitě klienta až několik desítek tisíc. A v neposlední řadě je také dobré, pokud již nějakou půjčku máte a nebo jste v minulosti měli se splácením problém, vyhledat společnost, která ke schválení nenahlíží do registru dlužníků.

Půjčka do 15 minut na účet
5 (100%) 1 vote

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)