Půjčka bez doložení příjmu

Potřebujete peníze, aniž byste museli pracně dokládat velikost svého výdělku, který je mnohdy dokonce nepravidelný? Potom vám bude nápomocna půjčka bez doložení příjmu, s níž si celý proces žádosti o finance patřičně urychlíte.

Velkou výhodou půjčky bez doložení příjmu je rychlost doručení peněžních prostředků. Ty se na vašem bankovním účtu připíší do několika desítek minut po odeslání, zpracování a schválení online formuláře. Ten představuje nejjednodušší cestu k financím.

Půjčka bez doložení příjmu nabývá v podání společností odlišných podob, tudíž si na své přijde doopravdy každý. Bezúčelový úvěr, jehož profinancování máte plně ve své moci. Jedinou podmínkou pro bezproblémové schválení požadavku je doložení patřičné bonity, respektive toho, zda své závazky máte z čeho splácet.

Proč je půjčka bez doložení příjmu výhodná?

 1. Vše vyřídíte z pohodlí domova za přispění online žádosti. Nemusíte navštěvovat vzdálené pobočky společností, čím ztrácíte svůj drahocenný čas.
 2. Není nutné předkládat potvrzení od zaměstnavatele o pravidelném výdělku.
 3. Půjčka bez doložení příjmu má krátkodobý i dlouhodobý charakter, a proto je pouze na vás samotných, kolik peněz potřebujete.
 4. Žádné zbytečné papírování a lustrování vlastní osoby – vyhnete se komplikovaným a nepřehledným smlouvám a dalším povinnostem.
 5. Peníze lze využít k financování libovolných věcí, od úhrady běžných služeb, po nákup automobilu nebo obměnu domácnosti.
 6. Půjčky bez doložení příjmu se pyšní vysokým procentem schválených žádostí.

Má půjčka bez doložení příjmu nějaké nevýhody?

 1. Není vhodná pro občany, kteří se potýkají s exekucí.
 2. Pro zjištění bonity a ideální platební morálky klienta je občas nahlíženo do registru dlužníků.
 3. Vyšší úrokové sazby, než na jaké narazíte v bankovním sektoru.

Které společnosti nabízí půjčku bez doložení příjmu?

ViaSMS půjčka

 • Výše půjčky od 100 Kč do 12 000 Kč
 • Doba splatnosti 7 – 30 dní
 • Úvěr poskytovaný občanům ve věku od 20 do 65 let s českým občanstvím, bankovním účtem a mobilním telefonním kontaktem

Reprezentativní příklad ViaSMS půjčky:

Půjčte si 10 000 Kč se splatností na 14 dnů. V rámci tohoto modelu uhradíte pouze registrační poplatek 1 Kč a nulovou výpůjční úrokovou sazbu. RPSN bude činit 3 236 %, z čehož vyplývá poplatek 1 440 Kč. Do čtrnácti dnů musíte uhradit jednorázovou částku 11 440 Kč.

Vitacredit půjčka

 • Výše půjčky od 50 000 Kč do 1 880 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 – 180 měsíců
 • Úroková sazba od 9,9 %
 • Kromě bankovního účtu musíte při vyšší peněžní sumě disponovat nemovitostí, jíž budete ručit

Reprezentativní příklad Vitacredit půjčky:

Získejte vyšší finanční obnos například ve výši 200 000 Kč, který využijete dle své libosti. Nastavíte-li si optimální dobu splatnosti na 6 let, čekají vás měsíční splátky o velikosti 6 444 Kč. Tato suma odpovídá úrokové sazbě 22 %, respektive RPSN 42,3 %.

ACEMA Credit půjčka

 • Výše půjčky od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 – 240 měsíců
 • Úroková sazba od 7,99 %
 • Předložení dvou dokladů totožnosti, bankovní účet, nemovitost k ručení, s níž souvisí i výpis z katastru nemovitostí

Reprezentativní příklad ACEMA Credit půjčky:

Půjčte si 500 000 Kč s ručením nemovitosti a neplaťte žádné skryté poplatky. Využijte nabyté peníze k financování čehokoliv a rozložte si budoucí splátky na 15 let. Díky tomu získáte zajímavou úrokovou sazbu 15,92 %, s níž se pojí měsíční splátky ve výši 7 665 Kč. I takto vysoká suma bude žadateli připsána na bankovní účet nejpozději do dvou dnů po schválení žádosti.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)