Půjčka do výplaty

Občas se může stát, že nevyjdete s penězi. Dnes je celkem běžné žít od výplaty k výplatě, lidé nemají prostředky na to, aby si každý měsíc odkládali určitou částku peněz pod polštář. Je to váš případ a potřebujete pár stovek, maximálně tisíc, abyste těch pár dní do výplaty vyšli? Pokud nemáte ke svému běžnému účtu zřízenou kreditní kartu nebo kontokorent, který byste mohli využít, snadným způsobem, jak přijít k penězům, navíc rychle a celkem snadno, může být malá půjčka do výplaty.

Jak půjčku získat

Když zadáte do vyhledávače „rychlá půjčka do výplaty“, dostanete několik stovek odkazů, které vám s výběrem pomohou. Je mnoho nebankovních společností, které tento typ půjček poskytují, ale princip je víceméně všude stejný. Přes internetový dotazník vyplníte krátký formulář, což vám zabere zhruba zhruba pět minut. Kromě vašeho jména, bydliště, rodného čísla a kontaktních údajů budete muset vyplnit ještě informace osobnějšího charakteru. Zejména bude poskytovatele půjčky zajímat jak máte vyřešeno bydlení, v jakém jste rodinném stavu a kde pracujete. Na rozdíl od bankovních půjček je půjčka do výplaty bez registru. To znamená, že pokud máte v registru dlužníků nějaký vroubek za pozdě uhrazenou splátku jakéhokoliv úvěru, poskytovatele půjčky to nezajímá. Krom výše zmíněných informací budete ještě muset vyplnit bankovní spojení, bez kterého půjčka do výplaty na účet nefunguje. Na rozdíl od klasických půjček zde neexistuje splátkový kalendář. Máte stanovenou lhůtu, do které můsíte částku jednorázově uhradit. Čím kratší doba, tím menší je poplatek za půjčení. Nejkratší lhůta je zpravidla 15 dní.

Kdy jsou peníze k dispozici

Když si o půjčku do výplaty žádáte, samozřejmě potřebujete peníze co nejrychleji. I když společnosti inzerují půjčky do výplaty ihned, tak zpravidla trvá zhruba 48 hodin, než je vám částka po schválení půjčky připsána na účet. U některých firem si můžete připlatit za express půjčku, při které jsou vám peníze poukázány na účet během 24 hodin. Některé firmy se snaží nového klienta získat tím, že mu poskytnou první půjčku zdarma. Nenechte se ale ošálit, každá další internetová „pujcka do vyplaty“ již bude zpoplatněna.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)