Půjčka DOOR Financial s.r.o.

Společnost Door Financial byla založena v lednu 2010, její hlavní náplní činnosti je poskytování či zprostředkování nejrůznějších spotřebitelských úvěrů. Její aktuální sídlo se nachází na Praze 4 v Michli, Vyskočilově ulici č. 1481/4. Díky expanzi do několika různých zemí získala společnost řadu klientů (v současnosti se dá hovořit již o několika desítkách tisíc spokojených zákazníků), působí totiž v rámci celé střední Evropy, včetně Polska nebo Slovenska.

Výhody Door půjčky jsou nesporně velmi zajímavé, podobně jako je tomu vlastně u většiny moderních nebankovních úvěrů. Půjčit si celkem můžete až padesát tisíc korun (dolní hranice je deset tisíc). Dobu splatnosti půjčky pak lze navolit do 45 nebo 60 týdnů. Splátky pak jednoduše každý týden přijede až k Vám vybrat kurýr, nemusíte nic posílat na účet ani se starat například o platby složenkou a tak podobně.

Dalším kladem je velmi přehledná a krátká smlouva, která je prostudovaná za několik minut. V případě banky by tomu bylo patrně jinak, nebankovní společnosti mají své jednání v tomto směru poněkud transparentnější. Nehrozí tak například podepsání dodatků milimetrovým písmem, přesně víte, kolik zaplatíte zpět i s úroky. Ostatně, celou půjčku lze do dvou týdnů od podpisu ještě stornovat, pokud byste třeba jinde našli výhodnější podmínky a chtěli tím pádem ze stávajícího projektu vycouvat.

Není ani důležité, kolik Vám je let – tato půjčka je dostupná třeba i penzistům nebo studentům. Pro odklepnutí Door půjčky stačí tedy jen základní věci, tedy splňovat podmínky plnoletosti a trvalého bydliště na území ČR. Podle informací uvedených na webové prezentaci společnosti, můžete mít své peníze v rukou do 48 hodin od podání žádosti. Vše je také možné vyřídit z pohodlí domova, leč to je u nebankovních společností také tak nějak nepsaným pravidlem.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)