Půjčka HELP FINANCIAL s.r.o.

Společnost HELP FINANCIAL s.r.o. působí na trhu od roku 2003. Jejím stěžejním produktem jsou krátkodobé finanční půjčky pro fyzické osoby, které upřednostňují osobní kontakt. Hlavní cílová skupina jsou osoby, které byly se žádostí o půjčku v normální bance z různých důvodů odmítnuty.

Něco málo o společnosti

Tato firma si své cíle stanovila už při svém vzniku. Jsou celkem tři a jejich důsledné plnění je pro firmu prioritou. Tím prvním je spokojený klient, který je schopný platit své dluhy. Na druhé straně musí být spokojený i obchodní zástupce firmy. Posledním cílem je rychlost a transparentnost půjček. Čím méně času klient uzavíráním HELP FINANCIAL půjčky stráví a čím srozumitelnější pro něj smlouva bude, tím spíše se dá očekávat, že využije téže firmy v budoucnu. Své služby nyní společnost nabízí v Čechách a na Moravě. Do 48 hodin po zadání požadavku můžete mít finanční prostředky v ruce. Jedná se o půjčky v rozmezí od pěti do padesáti tisíc korun. Tak jako u jiných firem to i zde funguje tak, že pokud si půjčku berete poprvé, je stanovená horní hranice. Až pokud s vámi má firma dobré zkušenosti, máte bezproblémovou platební morálku, tak se dostanete na částky vyšší. Pokud jste nový klient neočekávejte HELP FINANCIAL půjčku vyšší jak deset tisíc korun českých.

Osobní kontakt

Obchodní zástupci této firmy si dávají záležet na osobním kontaktu. Pokud projevíte zájem o půjčku, bude vám poskytnuta u vás doma. Stejným způsobem se poté i půjčka splácí. Obchodní zástupce si jednotlivé splátky jezdí pravidelně vybírat k vám domů. Vy i poradce máte svůj splátkový kalendář, ve kterém vždy po předání splátky dojde k jasnému záznamu odpisu a zbývající částku, kterou musíte doplatit poradce potvrdí svým podpisem. Sympatické je, že HELP FINANCIAL půjčka s sebou nenese žádné další transakční poplatky za vedení účtu apod.

Jak to funguje

Pokud máte zájem o půjčku HELP FINANCIAL, obchodní zástupce přijede k vám domu, sepíše zákaznickou kartu a když je všechno v pořádku, do 24 hodin vám dodá smlouvu a předem sjednanou sumu. Vy jako zákazník pak máte celé dva týdny na to, abyste si rozmyslel, jestli nechcete od smlouvy ustoupit. Třeba zjistíte, že peníze tak akutně nepotřebujete a nebo si nebudete jisti, že budete moci půjčku řádně splácet. Pokud vás během splácení potká nečekaná událost, která by váš splátkový kalendá ohrozila, poradce se bude snažit k vám přistupovat individuálně, pokud mu tuto skutečnost oznámíte včas.

Půjčka HELP FINANCIAL s.r.o.
4.2 (84%) 15 votes

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)