Půjčka Kredito24.cz

Pojďme si představit další nebankovní společnost, která nabízí rychlé půjčky. Je to kredito24.cz. Hned při první návštěvě jejich stránek na vás vyskočí dva posuvníky. Na prvním si navolíte výši úvěru a na druhém dobu splatnosti. Je to jednoduché a přehledné, ostatně jako celé jejich webové stránky. Pokud je zrovna tato půjčka u kredito24 vaše první, maximální částka, na kterou se dostanete je 4.500,- Kč.

Společnost se často odkazuje na důvěru ke klientovi, proto s častějšími žádostmi roste výše úvěru, o kterou můžete žádat. Pokud splatíte peníze včas, již při druhé půjčce můžete dostat až 7.000,-Kč. Nejvyšší možná hranice, na kterou se lze dostat je 12.500,-Kč. Schválení vaší půjčky trvá 15 minut. Žádat o ní můžete 24 hodin denně, neboť  kredito24 půjčka pracuje díky automatickému úvěrovému systému. Vyplníte krátký dotazník včetně bankovního spojení, a pak potřebujete je občanku, mobil a email. Než budou peníze převedeny na váš účet, musíte z něj zaslat 1,-Kč na účet poskytovatele úvěru pro ověření. Poté jsou peníze zaslány na váš účet a máte je k dispozici během pár minut. Ještě před odesláním žádosti víte přesně, kolik budete platit. Ve smlouvě není nic napsáno malým písmem, nepřekvapí vás tudíž zpětně žádné dodatečné poplatky.

Moderní nebankovní půjčka

Kredito24 půjčka může sloužit absolutně na cokoliv, od placení účtů za telefon, přes pořízení nového spotřebiče, opravu auta až po dorovnání domácího rozpočtu před další výplatou. Společnost jde s dobou, kromě internetových stránek je můžete sledovat na Facebooku a pokud jste jejich stálým klientem, o půjčku můžete žádat jen s vaším chytrým mobilním telefonem v ruce díky aplikaci, kterou si stáhnete v App storu. Proto není problém zažádat si o půjčku i když budete třeba na dovolené v cizině. Příjemným faktem je i to, že půjčku můžete splatit ještě před sjednaným termínem a to bez poplatku.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)