Půjčka na dluhy

Máte staré neuhrazené závazky a nikdo vám kvůli tomu nechce půjčit peníze? Řešíte existenční problémy a jakýkoliv úvěr přijde vhod? Pak je tu půjčka na dluhy, s níž se vám dostane adekvátního východiska. Řešení, s pomocí něhož budete moci financovat své závazky a potřeby libovolného charakteru.

Půjčka na dluhy je spojena s jednou zásadní výhodou. Při žádosti o peníze není nahlíženo do registru dlužníků, takže vašim prohřeškům ze současnosti či z dob minulých není přisuzována žádná větší váha. K velkým kladům patří také možnost vyřízení prostřednictvím online formuláře, tzn. žádné návštěvy poboček a zdlouhavé papírování.

Využijte půjčky na dluhy, které ve své podstatně zkonsolidujete a domůžete se podstatně lepších splátkových podmínek. Oprostěte se od dlouhodobě nevýhodných peněžních závazků a staňte se finančně nezávislí. Peníze jsou připraveny pro lidi s pravidelným příjmem.

Proč je půjčka na dluhy výhodná?

 1. S pomocí získaných peněz lze sjednotit předchozí dluhy, k nimž se bude pojit nová a výhodnější úroková sazba s přijatelnějšími splátkovými podmínkami.
 2. Proces, jenž zabere jen několik málo minut. Od vyplnění a odeslání žádosti, přes její schválení a následné vyplacení peněz.
 3. Žádné nahlížení do registrů dlužníků.
 4. Minimální administrativa. Obvykle vám stačí předložit jen pár dokumentů a podepsat transparentní a přehlednou smlouvu.
 5. Nemusíte ručit svou nemovitostí.
 6. Peníze jsou odesílány vícero způsoby, v závislosti na požadavcích klienta. Nejoblíbenější je bezhotovostní převod na bankovní účet.

Má půjčka na dluhy nějaké nevýhody?

 1. I když budete konsolidovat staré závazky, bude nová úroková sazba poměrně vysoká a předčí klasické spotřebitelské úvěry.
 2. Je nutné doložit pravidelný příjem, jímž zároveň stvrzujete svoji bonitu.
 3. V této oblasti existuje poměrně velké množství podvodných společností, člověk tak musí být obezřetný.

Které společnosti nabízí půjčku na dluhy?

CreditON půjčka

 • Výše půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 – 30 dní
 • Žadatelé musí splňovat věkové rozmezí 18 – 75 let, mít pravidelný příjem a bankovní účet pro zaslání konkrétní finanční sumy

Reprezentativní příklad CreditON půjčky:

Pakliže jste novým klientem společnosti, potom lze získat peněžní částku 8 000 Kč zcela zdarma. Jde o první bezplatnou půjčku, s níž se neváže žádná úroková sazba. Celková doba splatnosti dosahuje hranice 30 dnů. Při prvopočáteční žádosti ušetříte až 2 405 Kč. Další půjčky již podléhají klasickým obchodním podmínkám.

Provident půjčka

 • Výše půjčky od 2 000 Kč do 80 000 Kč
 • Doba splatnosti 3 – 22 měsíců
 • Úroková sazba od 18,15 %
 • O peníze může žádat pouze občan České republiky minimálního věku 18 let, který disponuje pravidelným výdělkem

Reprezentativní příklad Provident půjčky:

Stačí vám suma 21 000 Kč, s níž vyřešíte své dlouhodobé potíže? Potom si tuto částku nechte převést na bankovní účet s dobou splatnosti na 15 měsíců. Díky tomu získáte úrokovou sazbu 27,96 %, tedy RPSN 60,16 %. Celková zaplacená částka bude 28 331 Kč, z čeho jsou náklady na úvěr ve výši 7 331 Kč.

Vitacredit půjčka

 • Výše půjčky od 50 000 Kč do 1 880 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 – 180 měsíců
 • Úroková sazba od 9,9 %
 • Při vyšší částce musíte předložit nejenom doklad totožnosti, ale také nemovitost, jíž budete ručit

Reprezentativní příklad Vitacredit půjčky:

Jestliže požadujete vyšší peněžní sumu, je ideální volbou půjčka na dluhy od Vitacredit. Například při částce 95 000 Kč s dobou splatnosti na 6 let obdržíte úrokovou sazbu 22 %, včetně RPSN 44,1 %. To vypovídá o měsíční splátce 3 061 Kč. Do konce splátkové období zaplatíte sumu 227 392 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)