Půjčka od soukromého investora

Nemáte důvěru v klasické nebankovní společnosti a v bance vás odrazuje náročná administrativní činnost? Potom zvolte ideální kompromis, jímž je půjčka od soukromého investora. Ve své podstatě jde o úvěry, které jsou poskytovány běžnými lidmi, jež se na vás skládají. Celý tento proces je realizován za přispění ověřených internetových projektů.

Půjčky od soukromých investorů mají jedno společné. Jsou to lákavé úrokové sazby, dlouhá doba splatnosti a velké procento schválených žádostí. Toho všeho si můžete dopřávat, aniž byste podstupovali jakékoliv návštěvy firem a podobné obstrukce.

Výhodná půjčka od soukromého investora vám přijde vhod při zařizování domácnosti, opravě automobilu nebo v rámci rodinné dovolené. Na tohle všechno a mnohé jiné vám lidé v podobě investorů velice rádi půjčí.

Proč je půjčka od soukromého investora výhodná?

 1. Získáte bezpečný a transparentní finanční produkt, který je podložený přehlednými obchodními podmínkami a smlouvami.
 2. Nemusíte předkládat žádná soukromé dokumenty lustrující vaši osobu, jako jsou registry neplatičů a obdobné záležitosti.
 3. Abyste obdrželi půjčku od soukromého investora, není třeba žádat o peníze s ručitelem či spolužadatelem, takže svým požadavkem nikoho neobtěžuje.
 4. Bezúčelový typ úvěru – peníze jsou upotřebitelné na cokoliv.
 5. Výplata je prováděna tou nejrychlejší cestou, což je bezhotovostní převod na bankovní účet klienta.
 6. Nejsou aplikovány žádné zbytečné poplatky. Oprostíte se od plateb za vedení úvěru a jeho předčasné splacení.

Má půjčka od soukromého investora nějaké nevýhody?

 1. Delší schvalovací proces vzhledem k tomu, že na vámi stanovenou finanční částku se skládá hned několik soukromých investorů.
 2. Abyste prokázali svoji dostatečnou bonitu a schvalovací proces proběhl bez problému, musíte doložit velikost svého příjmu.
 3. Peníze obvykle nejsou poskytovány občanům, již se dlouhodobě potýkají s dluhy a exekucemi.

Které společnosti nabízí půjčku od soukromého investora?

Benefi.cz půjčka

 • Výše půjčky od 10 000 Kč do 250 000 Kč
 • Doba splatnosti 6 – 60 měsíců
 • Úroková sazba od 6 %
 • Nezapomeňte se prokázat dvěma doklady totožnosti, podložte svůj příjem a uveďte bankovní účet

Reprezentativní příklad Benefi.cz půjčky:

Dopřejte si peníze na libovolné věci. Půjčte si 210 000 Kč, za které zmodernizujete vlastní bydlení nebo se vydáte na nezapomenutelnou exotickou dovolenou s celou rodinou. Splátky tohoto úvěru si rozpočítejte na 60 měsíců, čímž se vám dostane úroku 6 %, respektive RPSN 7,75 %. Celou částku budete hradit prostřednictvím měsíčních splátek o velikosti 4 060 Kč, čímž dojde k zaplacení celkové sumy 243 600 Kč.

Zonky půjčka

 • Výše půjčky od 20 000 Kč do 300 000 Kč
 • Doba splatnosti 6 -84 měsíců
 • Úroková sazba od 3,99 %
 • Při schválení je podstatný platný doklad totožnosti, s pomocí něhož prokážete svoji plnoletost a trvalý pobyt na území České republiky

Reprezentativní příklad Zonky půjčky:

Částka 300 000 Kč na cokoliv je bezpochyby lákavou záležitostí. Pakliže víte, že jste schopni měsíčně splácet až 7 469 Kč, potom si buďte jistit, že je půjčka od soukromého investora vhodným produktem také pro vás samotné. Díky těmto platbám si splátky rozpočítáte na 45 měsíců a obdržíte úrokovou sazbu 5,99 %. Úrok RPSN činní 7,32 %. Na konci splátkového období zaplatíte celkovou sumu 336 067 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)