Půjčka před výplatou

Rychlá půjčka před výplatou představuje řešení, jak se co nejefektivněji dostat k penězům v období, kdy vám pravidelná výplata ještě nedorazila na bankovní účet. Nejčastěji je tento způsob využívaný v souvislosti s nutností, uhradit nepředvídatelné platby, složenky a jiné účty.

Půjčka před výplatou je obvykle spojena s přijatelnou úrokovou sazbou, která se pojí s optimální dobou splatnosti. Vzhledem ke krátkodobému charakteru úvěrů jsou peníze poskytovány na období jednoho měsíce. Výjimkou v tomto směru není ani první půjčka zdarma, na níž si vše potřebné vyzkoušíte bez jediného poplatku.

Novodobé půjčky před výplatou mají široké portfolio příznivců také díky tomu, že je lze vyřídit z pohodlí domova, k čemuž slouží jednoduchá online žádost. Peníze jsou v tomto směru přislíbeny téměř každému žadateli.

Proč je půjčka před výplatou výhodná?

 1. Nemusíte si půjčovat od svých známých a kamarádů, tudíž nejste na nikom závislí.
 2. Minimální administrativní nároky přijdou vhod každému, kdo se chce vyhnout zdlouhavému prokazování vlastního příjmu a finanční bezúhonnosti.
 3. Půjčka před výplatou je nabízena bez nahlížení do registru neplatičů, popřípadě není tomuto údaji přisuzována žádná velká váha.
 4. Neplatíte zbytečné poplatky za vyřízení, respektive poskytnutí úvěru. Zároveň se nemusíte obávat poplatků za předčasné uhrazení.
 5. Pro věrné a spolehlivé žadatele o půjčky před výplatou jsou připraveny vyšší finanční sumy, včetně řady zajímavých bonusů.
 6. Není vyžadována zástava nemovitosti a nepotřebujete ručitele či spolužadatele.

Má půjčka před výplatou nějaké nevýhody?

 1. Na první půjčku zdarma narazíte pouze u vybraných společností.
 2. Peníze jsou obvykle vypláceny jen na bankovní účet klienta, jenž je nutné uvádět při žádosti o úvěr.
 3. Některé půjčky nejsou poskytovány osobám, které nemají pravidelný příjem.

Které společnosti nabízí půjčku před výplatou?

VataOnline půjčka

 • Výše půjčky od 500 Kč do 4 999 Kč
 • Doba splatnosti 3 – 35 dní
 • Úroková sazba od 1 %
 • O půjčku před výplatou mohou žádat osoby bez dluhů po splatnosti s bankovním účtem, minimálním příjmem 7 000 Kč a nacházející se ve věkové hranici 18 – 70 let

Reprezentativní příklad VataOnline půjčky:

Hledáte-li příležitost, jak uhradit složenky na poslední chvíli, poslouží vám VataOnline půjčka ve výši například 2 500 Kč. Pakliže je pro vás optimální doba splatnosti 10 dnů, domůžete se úrokové sazby 1 % denně, tedy RPSN 3 173 %. Za 10 dnů budete muset splatit jednorázovou finanční sumu 2 750 Kč.

Kredito24 půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 až 30 dnů
 • Úroková sazba od 10 %
 • Minimální věková hranice je 18 let, včetně prokazatelného českého občanství a bankovního účtu

Reprezentativní příklad Kredito24 půjčky:

Pokud využijete půjčky před výplatou Kredito24 v hodnotě 4 000 Kč, nabízí se vám patřičná variabilita splátek. Při volbě doby splatnosti na 25 dnů se celkové poplatky za zpracování úvěru a výpůjčku vyšplhají na částku 1 200 Kč. Do daného dne tak uhradíte jednorázovou sumu 5 200 Kč.

CreditON půjčka

 • Výše půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 – 30 dnů
 • Úvěr je poskytován žadatelům s českým občanstvím, jejichž věk se pohybuje mezi 18 – 75 lety, zároveň je nutné disponovat minimálním příjmem 6 000 Kč a bankovním účtem

Reprezentativní příklad CreditON půjčky:

Jestliže potřebujete před výplatou uhradit větší peněžní závazky, poslouží vám CreditON půjčka ve výši 13 000 Kč. Zvolíte-li tu nejdelší dobu splatnosti na období 30 dnů, potom se domůžete roční úrokové sazby 453 %. Při splácení peněz vracíte nejenom sumu 13 000 Kč, ale také poplatek 4 844 Kč. Celkem uhradíte 17 844 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)