Půjčka přes internet

Rychlá půjčka přes internet je řešením, jak se co nejjednodušeji dostat k tížným finančním sumám. Žádné zdlouhavé dojíždění na pobočky společností, postávání ve frontách a desítky minut trávené probíráním nejrůznějších administrativních úkonů.

S tím vším je konec. Je tu půjčka přes internet, kterou vyřídíte z pohodlí domova či kanceláře a zabere vám to jen krátký okamžik. Přesně tak lze charakterizovat oblíbené nebankovní úvěry tohoto typu, s nimiž se pojí seriózní podmínky splácení a minimální riziko jakýchkoliv dluhových pastí.

Půjčky přes internet jsou určeny širokému portfoliu žadatelů, jež mnohdy nemusí dokládat velikost svého příjmu, popřípadě účel financování. S penězi je možné nakládat dle vlastní libosti. Neomezené nakupování a utrácení vám nezkazí ani nutnost mít ručitele, zastavovat svou nemovitost nebo se domáhat rychlého vymazání záznamu v registru neplatičů.

Proč je půjčka přes internet výhodná?

 1. V jednoduchosti je síla a zde to platí dvojnásob. Stačí jen vyplnit online formulář na internetu a peníze během okamžiku doputují k vám domů.
 2. Zapomeňte na předkládání svého výdělku, tyto údaje mnohé nebankovní společnosti skutečně nezajímají.
 3. Vyberte si z možnosti výplaty peněz. Nejrychlejší cestou je bezhotovostní převod, dále pak finance v hotovosti či zaslané poštovní poukázkou.
 4. Registr dlužníků nemá při schvalovacím řízení téměř žádnou váhu.
 5. Půjčka přes internet je připravena pro zaměstnané občany, podnikatele, ale také pro důchodce, studenty, nezaměstnané či matky na mateřské dovolené.
 6. Bezplatné vyřízení žádosti, vedení úvěrového účtu a předčasné splacení.

Má půjčka přes internet nějaké nevýhody?

 1. Při volbě špatné nebankovní společnosti hrozí riziko, že narazíte na netransparentní obchodní podmínky.
 2. Vyšší úrokové sazby oproti klasickým spotřebitelským úvěrům.
 3. U některých firem neobjevíte nabídku první půjčky zdarma, na níž si lze vše potřebné vyzkoušet.

Které společnosti nabízí půjčku přes internet?

ViaSMS půjčka

 • Výše půjčky od 100 Kč do 12 000 Kč
 • Doba splatnosti 7 – 30 dní
 • Abyste dosáhli na požadovanou sumu, musíte se prokázat platným dokladem totožnosti, mobilním číslem a bankovním účtem

Reprezentativní příklad ViaSMS půjčky:

Jestliže potřebujete 8 000 Kč k financování libovolných věcí a služeb, vsaďte na splátkové období v řádu 14 dnů. S ním totiž obdržíte RPSN 3 236 %, což odpovídá provoznímu poplatku ve výši 1 152 Kč. Na konci splátkového období budete vracet sumu 9 152 Kč.

Půjčka7

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč
 • Doba splatnosti 7 – 28 dní
 • Úroková sazba od 337,95 %
 • Peníze jsou poskytovány žadatelům ve věku od 21 let, kteří jsou bez dluhů po splatnosti, mají pravidelný příjem a bankovní účet

Reprezentativní příklad pro Půjčka7:

Půjčte si jen 2 500 Kč a získejte je do 15 minut na bankovní účet. Půjčka přes internet se splatností na 14 dnů je řešením, jež se pouze stěží odmítá. Důkazem toho je RPSN 4 564,4 %. Z toho vyplývá, že poplatek za úvěr bude ve výši 397 Kč. Celkem uhradíte 2 897 Kč.

ReRum půjčka

 • Výše půjčka od 500 Kč do 15 000 Kč
 • Doba splatnosti 7 – 30 dní
 • Abyste obstáli při schválení žádosti, musíte být občanem České republiky ve věku od 25 do 65 let, mít bankovní účet, mobilní číslo, pravidelný příjem a žádný záznam v registru dlužníků

Reprezentativní příklad ReRum půjčka:

Půjčka přes internet vám může poskytnout dostatek peněžních prostředků. Získejte například 13 000 Kč se splatností na 20 dnů. Za to vše uhraďte jednorázový poplatek 2 670 Kč, což odpovídá RPSN 2 923,73 %. Po dvaceti dnech budete muset zaplatit částku 15 670 Kč, jejíž splatnost lze samozřejmě prodloužit.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)