Půjčka v insolvenci

Insolvenční řízení, exekuce a podobné záležitosti. To jsou bezpochyby nepříjemné životní okamžiky, do nichž se nechce dostat žádný člověk. Abyste těmto hrůzostrašným scénářům předešli, bude vám nápomocna půjčka v insolvenci.

Dopřejte si libovolně velké peněžní sumy, s níž se sice pojí vyšší úroková sazba, na druhou stranu máte záruku, že dochází ke schválení velkého procenta žádostí. Na rozdíl od klasických bank získáte finance ve velice krátkém čase a můžete s nimi nakládat dle vlastní libosti.

Půjčky v insolvenci lze nastavit dle náročných potřeb, a to především z pohledu splatnosti. Sami si určíte, jak velkou sumu potřebujete a jak dlouho ji chcete splácet. Jedině tak se vyhnete dluhové pasti a budete mít peníze pod kontrolou. Půjčka v insolvenci je řešením, jak se vymanit z existenčních problémů.

Proč je půjčka v insolvenci výhodná?

 1. Nikdo se vás neptá, k čemu peníze potřebujete. Samotné profinancování není třeba dokládat.
 2. Obdržet lze podstatně více peněz, než u banky. Nebankovní půjčka v insolvenci je v tomto směru značně štědrá.
 3. Obvykle nemusíte dokládat velikost svého příjmu, stačí, když bonitu prokážete jinak.
 4. Využít lze spolužadatele, díky čemuž dosáhnete na vyšší finanční sumy.
 5. I takto zásadní krok vyřídíte z pohodlí domova, k čemuž vám dopomůže online žádost a kopie několika osobních dokladů.
 6. U vyšších sum lze využít pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání v okamžiku, kdy nemáte na splátky.

Má půjčka v insolvenci nějaké nevýhody?

 1. Vyšší úroková sazba, jež do značné míry kompenzuje vysokou benevolenci úvěrů.
 2. Abyste získali velké peněžní částky, musíte ručit svým vlastním majetkem, respektive nemovitostí odpovídající hodnoty.
 3. V okamžiku, kdy nesplácíte včas, mohou vás postihnout nebezpečné sankce.

Které společnosti nabízí půjčku v insolvenci?

Kredito24.cz půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 – 30 dní
 • Úroková sazba od 10 %
 • Prokažte minimální věk 18 let, trvalý pobyt na území České republiky, včetně bankovního účtu a půjčka v insolvenci je vaše

Reprezentativní příklad Kredito24.cz půjčky:

Půjčte si částku 4 000 Kč, která vás dostane z těch nejhorších problémů. Nastavte si datum splatnosti úvěru na 25 dnů a neomezujte tím svůj rodinný rozpočet. Jde o krátkodobou půjčku, za níž uhradíte poplatek 1 200 Kč. Celkem je třeba zaplatit sumu 5 200 Kč.

CreditPortal půjčka

 • Výše půjčky od 500 Kč do 30 000 Kč
 • Doba splatnosti až 30 dní
 • Stačí, pokud předložíte doklad totožnosti a nahlásíte číslo bankovního účtu, nesmíte mít však žádné závazky vůči této nebankovní společnosti

Reprezentativní příklad CreditPortal půjčky:

I částka 15 000 Kč se může stát rozhodující, pakliže jde o exekuci či insolvenci. Nastavíte-li si dobu splatnosti úvěru na 20 dnů, potom získáte RPSN 13 898 %, což odpovídá jednorázovému poplatku za výpůjčku v hodnotě 4 650 Kč. Do dvaceti dnů byste měli zaplatit sumu 19 650 Kč.

Provident půjčka

 • Výše půjčky od 2 000 Kč do 80 000 Kč
 • Doba splatnosti 3 – 22 měsíců
 • Úroková sazba od 18,15 %
 • Abyste obstáli u schvalovacího řízení, musíte prokázat české občanství a plnoletost, k tomu všemu si připravte potvrzení o příjmu a kopii sociálního pojištění

Reprezentativní příklad Provident půjčky:

Co takhle půjčka v insolvenci o velikosti 78 000 Kč, s níž už lze řešit spoustu životních situací? Rozložte si splátky na 22 měsíců a nechte si peníze zaslat obratem na bankovní účet. RPSN dosahuje hodnoty 54,1 %, což odpovídá nákladům na úvěr ve výši 36 993 Kč. Každý měsíc budete muset uhradit splátku 5 227 Kč, takže celkem zaplatíte 114 993 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)