Půjčka do výplaty

Shází vám peníze před výplatou a musíte rychle uhradit nepředvídatelné výdaje, doplatky za složenky a podobné věci? V takovém případě vám poslouží půjčka do výplaty, která je pro řešení těchto situací, jako stvořená. Novodobý nebankovní produkt, jehož doménou je především rychlost doručení finančních prostředků.

To je zapříčiněno online žádostí na internetu, díky níž nemusíte opouštět prostory svého domu či kanceláře. Půjčka do výplaty vás osloví svou jednoduchostí, téměř nulovou administrativou a širokým užitím. Bezúčelový charakter úvěru tato slova jen dokazuje.

Nepůjčujte si od známých a volte krátkodobé řešení. Půjčka do výplaty je obvykle splatná v horizontu třiceti dnů. Po jejím uhrazení ji lze využít opakovaně.  U některých poskytovatelů dokonce se slevou na úrokové sazbě. Získejte peníze rychle a bez otálení tehdy, když je nejvíce potřebujete.

Proč je půjčka do výplaty výhodná?

 1. Nemusíte vystávat žádné fronty v bankovních institucích, jednat s nevrlými úředníky a podrobovat se náročné administrativě.
 2. Peníze jsou vypláceny ještě tentýž den na bankovní účet žadatele.
 3. Půjčka do výplaty je oproštěna od registru dlužníků a databází neplatičů.
 4. Bezúčelový úvěr, v rámci něhož není nutné prokazovat profinancování dané finanční sumy.
 5. V případě potřeby lze prodloužit termín splatnosti o pár dnů až měsíc. Některé společnosti nabízí i opakovanou změnu tohoto data.
 6. Bez skrytých poplatků, jež by jakkoliv navyšovaly ceny úvěru. Vše podstatné je uvedeno v transparentních smluvních podmínkách.

Má půjčka do výplaty nějaké nevýhody?

 1. Krátkodobý model úvěrování se pojí s vyššími úroky.
 2. Při výběru poskytovatele musíte dbát na to, abyste nevyužili nabídky neprofesionální firmy s nevýhodnými podmínkami.
 3. Peníze obvykle nelze obdržet v hotovosti.

Které společnosti nabízí půjčku do výplaty?

CreditON půjčka

 • Výše půjčky od 500 Kč do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 – 30 dní
 • Úroková sazba od 310 %
 • Jestliže budete mít minimální příjem alespoň 6 000 Kč, věk od 18 do 75 let a bankovní účet, vaše žádost bude určitě schválena

Reprezentativní příklad CreditON půjčky:

Pokud jste novým zákazníkem této společnosti, využijte první půjčku do výplaty zdarma. Získejte finanční obnos až 8 000 Kč se splatností na 30 dnů, na němž si vyzkoušíte, jak vše funguje. Neplatíte žádné úroky a vracíte stejnou sumu. To je ve finále úspora až 2 405 Kč.

Zaplo.cz půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti 7 – 30 dní
 • Půjčka do výplaty, k níž nepotřebujete potvrzení o příjmu – stačí vám bankovní účet, bezdlužnost a doklad totožnosti

Reprezentativní příklad Zaplo.cz půjčky:

Jestliže vyžadujete peněžní částku alespoň 8 500 Kč, pomůže vám Zaplo.cz půjčka. Splatnost této sumy je stanovena na 30 dnů, během nichž se dopracujete k jednorázovému poplatku 1 955 Kč. Ten odpovídá úrokové sazbě 279,83 % a RPSN 1 141,2 %. Společnosti budete vracet 10 455 Kč. Zároveň se nabízí možnost prodloužení data splatnosti za příplatek, a to ve lhůtách 7, 14 a 30 dnů.

BB půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 45 000 Kč
 • Doba splatnosti 7 dní – 12 měsíců
 • Připravte si doklad totožnosti prokazující věk minimálně 21 let, české občanství a zároveň předložte potvrzení o příjmech a číslo bankovního účtu

Reprezentativní příklad BB půjčky:

Dopřejte si finanční výpomoc ve výši 7 000 Kč, kterou budete nuceni splatit za 30 dnů. V takovém případě počítejte s RPSN 288 %, z čehož plyne jednorázový poplatek 1 680 Kč. Na konci splátkového období uhradíte částku 8 680 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)