Půjčky bez poplatku

Poslední dobou se na českém trhu objevila řada finančních institucí, které chtějí po zajemcích o půjčku předem poplatky za vyřízení. Často se ani nejedná o skutečné poskytovatele půjčky, ale pouze o zprostředkovatele, kteří mají šikovně napsanou smlouvu, takže většina klientů i při splnění podmínek půjčku nakonec stejně nedostane, avšak předem zaplacený poplatek už vrácen nebude. Poplatek předem může být zaplacen různými způsoby, buď je odevzdán při podpisu smlouvy se zprostředkovatelem nebo inkasem z bankovního účtu žadatele či zájemce musí volat na drahá placená čísla 900. Tyto praktiky leckdy hraničí až s podvodem, proto je dobré se nedůvěryhodných společnostem, které požadují poplatky předem raději vyhnout a zvolit poskytovatele, který nabízí půjčky bez poplatku.

Jak fungují půjčky bez poplatku?

Půjčka bez poplatku předem je v dnešní době velmi populární produkt. Přináší jistotu, že klient nebude platit žádné peníze, aniž by půjčku nakonec skutečně obdržel. Půjčky bez poplatku předem nabízejí bankovní i nebankovní společnosti. Výhodou sjednání půjčky s bankami bývá jejich dlouholetá tradice a z toho plynoucí důvěryhodnost, avšak žadatel musí počítat s přísnějšími podmínkami pro získání půjčky, například s důsledným ověřováním příjmu.  V obou případech, tedy jak u bankovních tak nebankovních půjček , s sebou sjednání půjčky bez poplatku předem přináší nevýhodu v podobě vyšších úroků. Samozřejmě pokud se rozhodneme pro půjčku bez registru, úroky ještě narostou. Někdy mohou instituce vyžadovat ručení nemovitostí minimálně v hodnotě půjčky. Jedná se o první půjčka zdarma.

Peníze druhý pracovní den

Při vyřizování půjčky bez poplatku je většinou třeba doložit písemné potvrzení o výši příjmu, které nám vystaví náš zaměstnavatel. Půjčka je bezúčelná, lze ji použít na cokoli. Sjednat půjčku můžeme velice rychle, a to třeba z domova online nebo přes sms. Díky tomu, že bonita a důvěryhodnost žadatele není ověřována ani není nutné vyplňovat řadu dokumentů, mohou být půjčené peníze k dispozici druhý pracovní den od podepsání smlouvy.

Důkladně vybírejte

Jako vždy, když si půjčujeme peníze, i zde platí, že spěch se nemusí vyplatit. Je dobré projít si v klidu co nejvíce nabídek a důkladně je porovnat. Podmínky mohou být různé, ať už se týkají výše úrokové sazby či doby splatnosti. Před samotným uzavřením smlouvy bychom si měli ještě jednou promyslet, zda půjčka opravdu vyřeší naše finanční problémy, nebo je naopak prohloubí.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)