Půjčky ihned na ruku

Obdržte peníze ihned na ruku, s nimiž budete disponovat okamžitě. Požádejte o finanční obnos, jenž vám bude vyplacen na pobočce dané společnosti nebo osobně obchodním zástupem firmy. Dopřejte si úvěrové služby pokaždé, když se vám to nejvíce hodí, ať už je to úhrada nečekaných výdajů či naplnění dlouhodobého snu.

Nebankovní půjčka ihned na ruku si vás získá svou otevřeností a benevolencí. Poskytovány jsou částky v řádu několika stovek až tisíc korun, které jsou splatné během týdnů a měsíců. Krátkodobé a dlouhodobé úvěry s bezúčelovým charakterem, takže je lze využít k financování čehokoliv.

Rychlé půjčky ihned na ruku jsou spojeny s řadou bonusů, mezi něž patří navrácení části úroku při řádném splácení, předčasné uhrazení finančního závazku nebo možnost prodloužení data splatnosti. Při volbě vhodného produktu se lze domoci nulové úrokové sazby u první půjčky, jež je novým klientům nabízena zdarma.

Proč jsou půjčky ihned na ruku výhodné?

 1. Nemusíte se zabývat sháněním ručitelů a spolužadatelů. Společnost zajímá pouze vaše osobní bonita.
 2. Peníze jsou dostupné klientům, kteří mají záznam v trestním rejstříku, popřípadě figurují v registru neplatičů.
 3. Půjčky ihned na ruku jsou oproštěny od řady nesmyslných poplatků, jako jsou ty zřizovací a za vedení úvěrového účtu.
 4. Jednoduchost prokazatelná online žádostí, jíž vyplníte během pár minut.
 5. Rychlé schvalovací řízení a především vyplacení peněžních sum, jež získáte v podstatě obratem.
 6. Finance jsou k vyzvednutí buď na pobočce společnosti, nebo si je necháte dovézt přímo domů, bez ztráty drahocenného času.

Mají půjčky ihned na ruku nějaké nevýhody?

 1. Vyšší úroková sazba u některých poskytovatelů.
 2. Obvykle je třeba doložit také potvrzení o příjmu, čímž stvrzujete svoji bonitu.
 3. Půjčky ihned na ruku nejsou vhodné pro nezaměstnané občany a ty, potýkající se s exekucemi a neuhrazenými dluhy.

Které společnosti nabízí půjčky ihned na ruku?

Provident půjčka

 • Výše půjčky od 2 000 Kč do 80 000 Kč
 • Doba splatnosti 3 -22 měsíců
 • Úroková sazba od 18,15 %
 • S pomocí dokladu totožnosti prokážete svoji plnoletost a trvalý pobyt na území České republiky, dále je vyžadováno potvrzení o trvalém příjmu

Reprezentativní příklad Provident půjčky:

Půjčte si částku 50 000 Kč na 15 měsíců. Získejte roční úrokovou sazbu 27,96 % a RPSN 60,16 %. Pakliže využijete tento model úvěrování, budou vám vypočítány měsíční splátky ve výši 5 781 Kč. Počítat musíte s náklady za úvěr, které se vyšplhají k částce 36 706 Kč. Celkem zaplatíte 86 706 Kč.

Tesco půjčka

 • Výše půjčky od 20 000 Kč do 200 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 – 84 měsíců
 • Úroková sazba od 11,56 %
 • Pro bezproblémové a rychlé schválení online žádosti jsou nutné dva doklady totožnosti a potvrzení o pravidelném příjmu

Reprezentativní příklad Tesco půjčky:

Půjčky ihned na ruku mohou nabývat nejrůznějších podob. Potřebujete-li částku 90 000 Kč, domůžete se úrokové sazby 16,07 % při celkové době splácení 84 měsíců. V tomto případě vám vznikne povinnost platit měsíční splátky ve výši 1 799 Kč. RPSN je 17,4 %. Ve finále uhradíte částku 151 116 Kč.

Cofidis půjčka

 • Výše půjčky od 20 000 Kč do 500 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 – 90 měsíců
 • Úroková sazba od 6,9 %
 • Abyste uspěli při žádosti o peníze, připravte si dva doklady totožnosti, potvrzení o pravidelném příjmu, číslo vlastního bankovního účtu a výpis z registru dlužníků, který by měl být bez záznamu

Reprezentativní příklad Cofidis půjčky:

Investujte kupříkladu 300 000 Kč do čehokoliv. Nastavte si dobu splatnosti na období 84 měsíců, čímž se domůžete úrokové sazby 9,9 % a RPSN 10,36 %. Pakliže žádáte sami bez partnera, vyšplhají se měsíční splátky na částku 4 965 Kč. Celkem tedy zaplatíte 417 060 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)