Půjčky na OP

Půjčka na OP je ideálním řešením pro ty, jež nechtějí s žádostí o nebankovní úvěr strávit spoustu drahocenného času a rádi by se vyhnuli náročné administrativě. Jak by se vám líbilo, obdržet potřebnou peněžní sumu pouze s jedním nebo dvěma doklady totožnosti, kde tím stěžejním dokumentem bude občanský průkaz?

Ano, i takové možnosti nabízí finanční trh. K této neoddiskutovatelné výhodě lze samozřejmě přičíst řadu dalších charakteristických vlastností, jimiž se pyšní půjčky na OP. Vše probíhá z pohodlí domova ve velice krátkém čase. Oproštěni jste od zástav nemovitostí, shánění ručitelů a dalších obvyklých kroků.

Bezpečné půjčky na OP jsou bezúčelové, takže si je lidé berou z nejrůznějších důvodů. Někdo si nechá opravit svůj automobil, jiný si pořídí nové vybavení do domácnosti a ten třetí vsadí na rodinnou dovolenou. Možností je v tomto případě více, než dost, navíc s parametry podobnými bankovním spotřebitelským úvěrům.

Proč jsou půjčky na OP výhodné?

 1. Žádné skryté poplatky, které by vás překvapily tehdy, kdy to nejméně čekáte.
 2. Vysoká bezpečnost, jak samotné objednávky prostřednictvím internetové žádosti, tak z pohledu obchodních podmínek a smluvních podkladů.
 3. Variabilní splátky, jež si přizpůsobíte svým vlastním potřebám a možnostem.
 4. Pakliže nevyžadujete příliš velikou sumu, není nahlíženo do registru neplatičů. Nikdo se nezajímá o vaši platební minulost.
 5. První půjčka zdarma pro nové žadatele. Řešení, s pomocí něhož si vyzkoušíte, že nebankovní půjčky na OP jsou skutečně lákavé. To vše bez jediného poplatku navíc.
 6. Minimální časová a finanční náročnost. Žádné návštěvy poboček a nevrlí úředníci.

Mají půjčky na OP nějaké nevýhody?

 1. Musíte doložit velikost svého pravidelného příjmu, někdy je dokonce vyžadována i jeho minimální výše.
 2. Obvykle si nemůžete vybrat, jak budou peníze vyplaceny, což omezí občany bez bankovního účtu.
 3. Vyšší úrok patří neodmyslitelně k těmto úvěrům.

Které společnosti nabízí půjčky na OP?

Zaplo.cz půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 20 000 Kč
 • Doba splatnosti 7 – 30 dní
 • Úroková sazba od 0 %
 • Pakliže jste bez dluhů, máte bankovní účet, české občanství a věk alespoň 18 let, nic vám nebrání v obdržení půjčky na OP

Reprezentativní příklad Zaplo.cz půjčky:

Dnes lze se splatností na 30 dnů získat poměrně vysoké peněžní sumy. Pakliže vyžadujete například 19 500 Kč, domůžete se následujících splátkových podmínek. Vzhledem k tomu, že se s úhradou půjčky pojí jediný poplatek ve výši 4 485 Kč, je úroková sazba 279,83 %, respektive RPSN 1 141,2 %. Celkem zaplatíte 23 985 Kč, popřípadě lze požádat o prodloužení splátky na 7, 14 a 30 dnů.

Tommy Stachi půjčka

 • Výše půjčky od 5 000 Kč do 100 000 Kč
 • Doba splatnosti 6 – 24 měsíců
 • Úroková sazba od 77 %
 • Minimální věková hranice je stanovena na 21 let, včetně nutnosti doložit vlastní příjem a české občanství

Reprezentativní příklad Tommy Stachi půjčky:

Jestliže potřebujete částku 10 000 Kč, rozvrhněte si splátkové období na 24 měsíců, ať zbytečně nezatěžujete svůj rodinný rozpočet. Při takto nastolených podmínkách obdržíte úrokovou sazbu 77 %, kde RPSN bude 111 %. U takového úroku vyjde měsíční splátka na pouhých 828 Kč. Celkem zaplatíte 19 866 Kč.

Tesco půjčka

 • Výše půjčky od 20 000 Kč do 200 000 Kč
 • Doba splatnosti 12 – 84 měsíců
 • Úroková sazba od 11,56 %
 • Připravte si dva doklady totožnosti, jimiž se prokážete a nezapomeňte na potvrzení o pravidelném výdělku

Reprezentativní příklad Tesco půjčky:

Co takhle finanční suma až 150 000 Kč, kterou budete moci upotřebit na cokoliv? Přesně tak mohou vypadat půjčky na OP, jejichž celková doba splatnosti je 84 měsíců. Tím vám vzniknou velice příjemné měsíční náklady ve výši 2 920 Kč, z čehož plyne úroková sazba 15,24 %, potažmo RPSN 16,5 %. Ve finále zaplatíte dohromady 245 280 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)