Půjčky od lidí

Půjčte si od lidí a zapomeňte na zdlouhavé procesy v bankovních institucích. Využijte nebankovního řešení, do něhož jsou zakomponovány soukromé osoby, jako investoři. Vsaďte na prověřené internetové projekty, které zajišťují celý úkon od A až do Z.

Bezpečné půjčky od lidí můžete získat po odeslání jediné online žádosti, na základě níž dochází k aukci potřebných finančních prostředků. Ty jsou zájemcům předkládány za výhodných splátkových podmínek, jež jsou obsaženy v přehledných a transparentních smlouvách.

Užívejte si finanční nezávislosti, k níž patří pohodlná a rychlá cesta. Objevte kouzlo půjčky od lidí, jíž máte možnost využít pro financování libovolných věcí. Zbavte se náročných administrativních kroků, vypusťte registr dlužníků a neshánějte ručitele ani spolužadatele. Finance obdržíte bez všech těchto nepříjemností.

Proč jsou půjčky od lidí výhodné?

 1. Nejednáte s žádným nevrlým bankovním úředníkem, nemusíte vystávat fronty na pobočce a neztrácíte svůj drahocenný čas.
 2. Nízké úrokové sazby, které vznikají v důsledku půjčování peněz od lidí.
 3. Žádné poplatky předem – o jakýchkoliv platbách budete informováni dopředu prostřednictvím platných obchodních podmínek.
 4. Ve většině případů není nahlíženo do registru neplatičů, jemuž není přisuzována žádná váha.
 5. Bezúčelové finanční řešení, s pomocí něhož si koupíte novou elektroniku, vybavení do domácnosti nebo investujete do svých zálib a koníčků.
 6. Nejrychlejší způsob vyplacení peněžních prostředků převodem na bankovní účet.

Mají půjčky od lidí nějaké nevýhody?

 1. Musíte prokázat svoji bonitu, abyste docílili vámi požadované částky.
 2. Shánění peněz prostřednictvím aukce může mít za následek zbrzdění vyplacení konkrétních sum.
 3. Za prodloužení splatnosti či jiné nestandardní úkony se platí poplatky navíc.

Které společnosti nabízí půjčky od lidí?

Zonky půjčka

 • Výše půjčky od 20 000 Kč do 300 000 Kč
 • Doba splatnosti 6 – 84 měsíců
 • Úroková sazba od 3,99 %
 • Pro splnění základních úvěrových podmínek je nutné vlastnit platný doklad totožnosti, s nímž prokážete minimální věk 18 let a české občanství

Reprezentativní příklad Zonky půjčky:

Na počátku všeho si zvolte cílovou částku, například 230 000 Kč, kterou upotřebíte na cokoliv. Poté si vyberte měsíční sumu, jíž jste schopni splácet, a ta zároveň neohrozí váš rodinný rozpočet. Je to třeba částka 6 513 Kč, z čehož vyplynou další parametry úvěru. Úroková sazba bude 5,99 %, RPSN je 7,48 % a celková doba splácení bude 39 měsíců. Ve finále zaplatíte 254 005 Kč.

Benefi.cz půjčka

 • Výše půjčky od 10 000 Kč do 250 000 Kč
 • Doba splatnosti 6 – 60 měsíců
 • Úroková sazba od 6 %
 • Předložte dva platné doklady totožnosti, číslo bankovního účtu a potvrzení o pravidelném příjmu

Reprezentativní příklad Benefi.cz půjčky:

Půjčte si 180 000 Kč na cokoliv – auto, bydlení, dovolenou, podnikání nebo rekonstrukci. Pakliže si nastavíte splátkové období na 60 měsíců, získáte výhodný úrok 6 %, respektive RPSN rovné 7,75 %. Vaše budoucí měsíční splátka bude činit 3 480 Kč, takže celkem zaplatíte 208 800 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)