Půjčky od soukromých osob

Půjčte si peníze od soukromých osob a vyhněte se jakémukoliv náročnému papírování. Volte rychlou, jednoduchou a zároveň bezpečnou cestu, která se pojí s nízkými úrokovými sazbami. Půjčky od soukromých osob jsou alternativou ke klasickým nebankovním úvěrům, jen s tím rozdílem, že si své budoucí splátky nastavíte dle vlastních potřeb.

Zapomeňte na jakékoliv spolužadatele a ručitele. Dopřejte si naopak předčasného splacení bez jediného poplatku navíc, transparentních smluvních podmínek a možnosti žádat o peníze prostřednictvím formuláře na internetu.

Půjčky od soukromých osob jsou určeny širokému portfoliu žadatelů, mezi nimiž jsou důchodci, studenti a matky na mateřské dovolené. Nabyté finanční sumy lze upotřebit na libovolné věci, ať už se jedná o nákup produktů nebo služeb.

Proč jsou půjčky od soukromých osob výhodné?

 1. Celý smluvní vztah je podložen velice přehlednými a jednoduchými smlouvami, v nichž není ani zmínka o skrytých poplatcích.
 2. Variabilita měsíčních splátek, které si nastavíte sami podle toho, kolik potřebujete peněz a jak dlouho je budete splácet.
 3. Není nutné ručit vlastní nemovitostí, bonita se u klientů zkoumá zcela jiným způsobem.
 4. Půjčku lze předčasně doplatit, aniž byste hradili jakékoliv sankční poplatky. Bezplatné je také její schválení, vyřízení a následné vedení.
 5. Vyplnění online žádosti trvá jen několik málo minut a nejsou vyžadovány náročné administrativní úkony.
 6. Velice přijatelné úrokové sazby, jež v mnohém korespondují s výhodnými, avšak těžko dosažitelnými půjčkami od bank.

Mají půjčky od soukromých osob nějaké nevýhody?

 1. Probíhá-li získání peněz od soukromých osob prostřednictvím aukce, může vyřízení trvat o něco delší dobu.
 2. V některých případech je kvůli ověření bonity klienta nahlíženo do registru neplatičů.
 3. Půjčky od soukromých osob neslouží primárně k řešení tíživých finančních situací, jako jsou exekuce, insolvence a podobné procesy.

Které společnosti nabízí půjčky od soukromých osob?

Benefi.cz půjčka

 • Výše půjčky od 10 000 Kč do 250 000 Kč
 • Doba splatnosti 6 – 60 měsíců
 • Úroková sazba od 6 %
 • Při žádosti o peníze musíte doložit dva doklady totožnosti, pravidelný příjem a existující bankovní účet vedený na vaše jméno

Reprezentativní příklad Benefi.cz půjčky:

Benefi.cz půjčka je upotřebitelná na cokoliv. Vezměme si tedy příklad, kdy chcete investovat 100 000 Kč do svého nového bydlení. Aby měsíční splátky zatížily váš rodinný rozpočet co nejméně, zvolíte celkovou dobu splatnosti 48 měsíců. Výsledná splátka bude ve výši 2 349 Kč. Přislíbena vám bude úroková sazba 6 %, potažmo RPSN 8,07 %. Ve finále budete vracet celkovou finanční sumu 112 752 Kč.

Zonky půjčka

 • Výše půjčky od 20 000 Kč do 300 000 Kč
 • Doba splatnosti 6 – 84 měsíců
 • Úroková sazba od 3,99 %
 • Základem je prokázání plnoletosti a českého občanství, k čemu vám poslouží doklad totožnosti, dále musíte být registrováni na zonky.cz

Reprezentativní příklad Zonky půjčky:

Zonky půjčka vám umožní získat peníze od lidí s velice zajímavým úrokem. Pokud potřebujete například částku 150 000 Kč a můžete si dovolit platit měsíční splátky ve výši 3 735 Kč, obdržíte následující podmínky splácení. Celková doba splatnosti bude stanovena na 45 měsíců. Úroková sazba se rovná hodnotě 5,99 % a RPSN vychází na 7,32 %. Ve finále zaplatíte příznivou sumu 168 062 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)