Půjčky pro nezaměstnané

Život bez pravidelného příjmu určitě není ničím zajímavým. Čas od času na vás totiž číhají nepředvídatelné výdaje, s nimiž je třeba co nejrychleji zatočit. Jak se ale k takové situaci postavit, pakliže vám banka nastaví svá záda? Jednoduše! Volte půjčky pro nezaměstnané, které vám vyjdou vstříc téměř ve všech situacích.

Jde především o seriózní nebankovní poskytovatele, u nichž máte záruku jasných platebních podmínek. Vyhnout se můžete skrytým poplatkům, zástavám nemovitostí nebo ručitelům. V neposlední řadě zapomeňte na předkládání potvrzení o příjmu, jež vlastně nemáte.

Půjčka pro nezaměstnané vám umožní mnohé navíc, než dokáže standardní úvěr. Je to například navrácení části úroků, prodloužení splatnosti či výplata několika způsoby. Pakliže vás trápí finanční obtíže v nezaměstnanosti, nyní už víte, jak na ně.

Proč jsou půjčky pro nezaměstnané výhodné?

 1. Nemusíte se strachovat, že po vás někdo bude chtít potvrzení o příjmu. Tento údaj je naprosto bezpředmětný.
 2. Peníze na cokoliv – financujte z těchto úvěrů potřeby jakéhokoliv charakteru, od doplatků za složenky, přes novou elektroniku až po služby typu dovolená, víkendový pobyt, apod.
 3. Nemusíte obtěžovat své přátele, aby vám šli ručit vlastním majetkem.
 4. Volit lze mezi bezhotovostním převodem na bankovní účet nebo hotovostní výplatou na pobočce, popřípadě u vás doma z rukou obchodního zástupce.
 5. Z velké části jsou poskytovány jen takové úvěry, u nichž je v maximální míře omezeno riziko, že své závazky nedokážete splatit.
 6. Odložte si splátky za mírný poplatek vždy, když to potřebujete.

Mají půjčky pro nezaměstnané nějaké nevýhody?

 1. Velikost úrokových sazeb je rozhodně větší, než v klasické bance, tam vám ale nepůjčí.
 2. V rámci ověřování klientovy bonity je nutné lustrovat registr neplatičů.
 3. Na trhu je spousta nekalých firem, u nichž vás čeká více problémů, než užitku.

Které společnosti nabízí půjčky pro nezaměstnané?

Kredito24 půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 15 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 – 30 dní
 • Úroková sazba od 10 %
 • Připravte si doklad totožnosti a sdělte číslo svého bankovního účtu

Reprezentativní příklad Kredito24 půjčky:

Půjčte si částku jen 4 000 Kč, s níž překonáte to nehorší období a nebudete se zbytečně zadlužovat. Při nastavení data splatnosti za 25 dnů počítejte s jednorázovým poplatkem 1 200 Kč. Ten se promítá do celkové částky, která činí 5 200 Kč.

Zaimo půjčka

 • Výše půjčky od 15 000 Kč do 75 000 Kč
 • Doba splatnosti 6 – 36 měsíců
 • Úroková sazba od 2 %
 • Základem je české občanství, věk 18 let, bankovní účet a mobilní číslo

Reprezentativní příklad Zaimo půjčky:

Získejte půjčku pro nezaměstnané ve výši 75 000 Kč, jež bude splatná na 36 měsíců. Maximální možné řešení, s nímž se pojí úroková sazba 24,33 % a RPSN 26,82 %. To jsou poměrně zajímavé předpoklady, jejichž výsledkem je měsíční splátka 2 942,46 Kč. Na poplatcích zaplatíte celkem 30 928,70 Kč, což dělá ve finále 105 928,70 Kč.

Vitacredit půjčka

 • Výše půjčky od 50 000 Kč do 1 880 000 Kč
 • Doba splatnosti 4 – 180 měsíců
 • Úroková sazba od 9,9 %
 • Věk žadatele by se měl pohybovat v rozmezí od 18 do 75 let s trvalým pobytem na území České republiky, včetně vlastního bankovního účtu a nemovitosti určené k ručení

Reprezentativní příklad Vitacredit půjčky:

Vyžadujete-li vyšší peněžní výpomoc, je tu půjčka pro nezaměstnané v podobě úvěru Vitacredit. Tak například částku 350 000 Kč můžete obdržet na období až 8 let. V ten okamžik se vám nabízí úroková sazba 18 %, včetně RPSN 32,7 %. Při měsíční splátce 8 896 Kč a poplatku za uzavření smlouvy 16 000 Kč dohromady zaplatíte sumu 870 016 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)