Půjčky pro živnostníky

Nejsou to jenom běžní občané, kteří čas od času vyžadují peněžní výpomoc. Pocit finanční jistoty je důležitý také pro živnostníky. Ti mohou nabyté peněžní sumy investovat nejenom do podnikatelské činnosti, ale i v rámci svých soukromých aktivit. Jsou to půjčky pro živnostníky, od nichž lze očekávat vysokou míru bezpečnosti a transparentnosti.

Úvěr tohoto typu lze užít k nákupu vozového parku do firmy, k uhrazení závazků za odebrané zboží od dodavatelů nebo k vyplacení mezd zaměstnancům. Půjčka pro živnostníky nabývá odlišných podob, v závislosti na tom, jaké jsou vaše potřeby.

Abyste si ověřili profesionalitu a jednoduchost žádosti na internetu, nabízí některé firmy dokonce první půjčku zdarma, s níž nesouvisí žádná úroková sazba. Také osoby samostatně výdělečně činné mají možnost půjčit si jinde, než jen u banky.

Proč jsou půjčky pro živnostníky výhodné?

 1. Rychlost vyřízení celého procesu, k čemuž přispívá online formulář na internetu. Ten stačí vyplnit z pohodlí pracovny či kanceláře.
 2. Široké portfolio nabízených úvěrů, z nichž si vybere naprosto každý s odlišnými požadavky na cílové částky a celkové doby splatnosti.
 3. Při prokázání bonity nemusíte potvrzovat svůj příjem prostřednictvím daňových přiznání za poslední několikaměsíční období.
 4. Nižší úrokové sazby, které mnohdy korespondují s běžnými spotřebitelskými úvěry.
 5. Půjčky pro živnostníky bez skrytých poplatků, jež se týkají především plateb za poskytnutí a vedení úvěru.
 6. Vysoké procento schválených žádostí a minimální administrativní nároky na žadatele.

Mají půjčky pro živnostníky nějaké nevýhody?

 1. Půjčka pro živnostníky není vhodná pro podnikatele potýkající se s exekucí a obdobnými existenčními problémy.
 2. Musíte vlastnit bankovní účet na své jméno, kam vám budou převedeny peněžní prostředky.
 3. První půjčka zdarma je v nabídce pouze u omezeného množství firem.

Které společnosti nabízí půjčky pro živnostníky?

SIM půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 11 500 Kč
 • Doba splatnosti 7 – 30 dnů
 • Úroková sazba od 396 %
 • Nutno předložit platný doklad totožnosti, včetně prokázání pravidelného příjmu

Reprezentativní příklad SIM půjčky:

Jestliže potřebujete krátkodobý úvěr pro podnikatelské aktivity v hodnotě 5 000 Kč, můžete jej vrátit například do 21 dnů. V takový okamžik zaplatíte poplatek 1 231,50 Kč, což se rovná RPSN 4 492,104 %. Celkem tedy uhradíte částku 6 231,50 Kč.

Tommy Stachi půjčka

 • Výše půjčky od 5 000 Kč do 100 000 Kč
 • Doba splatnosti 6 – 24 měsíců
 • Úroková sazba od 77 %
 • Půjčka pro živnostníky je poskytována osobám starším 21 let, které prokážou trvalý pobyt na území České republiky a disponují pravidelným výdělkem

Reprezentativní příklad Tommy Stachi půjčky:

Pokud vám stačí menší peněžní suma ve výši 10 000 Kč při splatnosti na 24 měsíců, získáte roční procentuální sazbu 77 %, respektive RPSN 111 %. Z toho jasně vyplývá velikost měsíční splátky, jež činí 828 Kč, což nikterak neohrozí vaše podnikatelské aktivity. Celkem za využití této půjčky pro živnostníky zaplatíte 19 866 Kč.

Vitacredit půjčka pro podnikatele

 • Výše půjčky od 50 000 Kč do 3 000 000 Kč
 • Doba splatnosti 4 – 180 měsíců
 • Úroková sazba od 3 %
 • Vedle dokladu totožnosti a bankovního účtu musíte disponovat především nemovitostí stávající se zástavou oproti poskytnuté peněžní sumě

Reprezentativní příklad Vitacredit půjčky pro podnikatele:

Půjčte si 500 000 Kč a investujte je do podnikání. Pokud rozložíte splatnost této sumy na 12 let, bude vám navržena úroková sazba 16 %. Tomu samozřejmě odpovídá měsíční splátka ve výši 10 139 Kč, kterou budete převádět na bankovní účet společnosti.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)