Raiffeisenbank

Raiffeisenbank se řadí mezi přední bankovní instituce na českém trhu, o čemž svědčí i fakt, že minulém desetiletí koupila a plně integrovala eBank. Z té si také převzala oblíbené eKonto, což byl ve své době průkopnicky první účet s vedením zdarma v případě stanoveného obratu. Stejně jako mBank pak následně začala nabízet hypotéku s takzvaným offset mechanismem, kterou však na rozdíl od ní stále můžeme najít v nabídce. Obecné hodnocení úrokové sazby u spořicích produktů je průměrné, co se úvěrů týče tak až podprůměrné. Naproti tomu, v internetovém bankovnictví nabízí solidní služby.

Historie banky

Raiffeisenbank se v bankovních vodách české republiky objevila již v roce 1993. Služby finančního charakteru poskytuje jak soukromým osobám, tak podnikatelům a firmám. Řadí se k těm bankám, jenž nabízejí vysoký standard služeb a profesionální přístup ke klientům. Ostatně to také dokládá ocenění za nejlepší banku v České republice z roku 2008. Veškerými službami, jež nabízí Raiffeisenbank, se snaží zohlednit individuální potřeby klienta podle jeho osobních dispozic, požadavků i regionu, v němž žije. Také proto najdeme Raiffeisenbank pobočky nejen v Praze nebo Brně, ale po celé české republice. Jedna ze sympatických vlastností je to, že se vedle bankovních aktivit zapojuje do řady charitativních akcí, k čemuž vede i klienty. Ti se mohou vzdát některých peněžních bonusů, které Raiffeisenbank poskytuje např. eKontu právě ve prospěch charity. Peníze investuje tato banka nejen na charitativní účely, ale také do kultury, vzdělání apod.

Portfolio služeb

V regionu osobních financí poskytuje Raiffeisenbank především zřízení běžného účtu, nebo službu Raiffeisenbank půjčka . Nejvýhodnější vlastností eKonta je osvobození od zbytečných poplatků, jež nejsou příjemné žádnému klientovi. Raiffeisenbank za věrnost klienty odmění zrušením některých poplatků a po splnění jistých podmínek dokonce poskytne i finanční bonusy za to, že může hospodařit právě s vašimi financemi. Benefitem je také vedení spořicího účtu zcela zdarma. S internetovým bankovnictvím můžete počítat již ve standardní výbavě. Pro klienty, jež chtějí své volné finance zhodnotit, mohou využít například hypoteční zástavní list, stavební spoření, penzijní připojištění, depozitní směnu, termínované vklady, nebo spořicí účty. Pro náročnější klienty jsou zde nadstandardní služby v podobě privátního bankovnictví, neboli šité klientovi přímo na míru, tedy podle jeho aktuálních potřeb. Raiffeisenbank poskytuje mnoho svých služeb zdarma, jednou z novinek je, že při ztrátě nebo odcizení karty nemusíte oproti jiným bankám platit za její blokaci. Nejen tato služba, ale neustále přibývající výhody poskytované svým klientům dělají z tohoto peněžního ústavu jednu z nejlepších bank na světě.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)