Recenze půjček jsou cenným pomocníkem při finálním výběru, kde je přesně najdeme?

Jistě, není recenze jako recenze, ale pokud je psaná čtivým způsobem a maximálně výstižně, může nám v mnoha ohledech hodně pomoci. A rozhodně se to netýká jen nákupu elektroniky a potravin, ale samozřejmě také bankovních nebo nebankovních půjček. I zde se totiž vyplatí, pokud dopřejete sluchu radám zkušenějších. Úspora v řádu stokorun nebo třeba i několika tisícovek rozhodně není tím, nad čím mávneme jen tak rukou, že?

Půjčka na Zonky může být poměrně atraktivní záležitostí

Když se podíváme blíže na Zonky recenze, zjistíme opravdu mnohé. Transparentní záležitost, která je dostupná velmi široké skupině zájemců, půjčit si zde můžete až půl milionu korun. Bez ručitele a naprosto na cokoliv, vše je vyřešeno v řádu minut a samozřejmě stoprocentně online, takže co ještě více dodat? Snad jen to, že Zonky nepůjčí lidem, kteří jsou dlouhodobě bez příjmů nebo dokonce v insolvenci, ostatně to tak i vyžadují platné zákony, takže podobnou podmínku určitě nelze obcházet. Pokud ale splňujete podmínky pro půjčku na Zonky, které navíc nejsou nikterak vysoké, rozhodně se nebojte přemíry byrokracie – bude to spíš přesně naopak.

A jak na tom vlastně jsou klasické české banky?

Některé bankovní domy jsou už zavedenou klasikou, jiné si zase svou klientelu teprve pomalu získávají. Je sice pravdou, že Air Bank nebo Equa Bank jsou v tomto směru spíše nováčky, ale jejich služby využívají už statisíce lidí. Takže, jaké jsou konkrétní zkušenosti s Air Bank? Přes půl milionu klientů ví své, půjčit si je možné za úrokovou sazbu pohybující se těsně pod hranicí pěti procent ročně a dodatečně upravovat měsíční splátky podle aktuálních potřeb rodinného rozpočtu. Jsou tu ale samozřejmě i další výhody. Jaké?

  • Úvěr je možné sjednat na pobočce, ale i online. Nabízí se také odměna za včasné splácení.
  • Běžné účty jsou při pravidelné platbě kartou zajímavě úročeny, částka se připíše měsíčně.
  • S Air Bank je pojištění velmi jednoduché, a to v mnoha různých atraktivních variantách.

Řada klientů určitě dá s radostí k dobru i své zkušenosti s Equa Bank. Vlastně, když se v českém prostředí řekne banka, mnoha lidem se vybaví pestrá nabídka služeb od vedení účtu až po asistenci při investování na burze.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)