Refinancováním půjček a hypoték ušetříte peníze

Refinancování je pojmem, který je v současné době poměrně často omílaný. Pod tímto výrazem si představte nahrazení jedné půjčky půjčkou novou, jež bude daleko výhodnější. Každý si dnes může prostřednictvím mnoha internetových kalkulaček spočítat, kolik vlastně ve výsledku ušetří.

A nutno podotknout, že jen málokomu se chce platit více, než je nutné. Právě kvůli tomu se vyplatí refinancovat půjčky a hypotéky, kde celkové úspory mohou dosahovat až několika tisíc korun. Jestliže chcete vědět, co všechno vám může přinést refinancování, začtěte se do následujících řádků.

Výhody refinancování hypotéky

Refinancování je velice individuálním procesem, během něhož vám potenciální bankovní dům nabídne nové splátkové podmínky, které samozřejmě musí ve všech ohledech předčít ty staré, aby se vám vyplatila změna poskytovatele služeb.

Očekávat byste měli tyto věci.

  • Nižší úrokovou sazbu, potažmo hodnotu RPSN
  • Menší měsíční splátky
  • Peníze navíc

Ano, refinancování hypoték může být nejenom obměnou starého a nevýhodného finančního produktu, ale také pohodlnou cestou k novým penězům. Uhrazen za vás bude starý dluh a v rámci toho nového docílíte vyšší cílové částky. Tyto finance nad rámec pak můžete upotřebit k dalším účelům, ať už se budou týkat vašeho obydlí nebo jiných oblastí. To už záleží na volbě daného bankovního produktu.

Sloučit půjčky není tak složité

Jestliže disponujete více starými a nevýhodnými úvěry, nahrazuje běžné refinancování tzv. konsolidace. S pomocí ní sloučíte pár půjček do jedné jediné. Tento proces dokonce nevyžaduje ani nic náročného. Vše lze realizovat z pohodlí domova za pomoci praktické online žádosti.

Sloučit půjčky můžete po předložení všech potřebných osobních dokumentů, po prokázání patřičné bonity a hlavně po doložení smluv týkajících se konsolidovaných úvěrů. Administrativně nic obtěžujícího, protože vše podstatné za vás vyřizují pracovníci dané bankovní společnosti. Celý proces může trvat v řádu několika dnů, v závislosti na počtu půjček určených ke sloučení.

Objevte kouzlo finančního produktu zvaného refinancování či konsolidace a vyhněte se zbytečným platbám za staré a nevýhodné půjčky. Vždyť novodobý peněžní trh je v tomto směru více, než bohatý, což ostatně dokazuje i srovnávací server Ušetřeno.cz, kde si můžete porovnat nabídky jednotlivých bankovních domů a pohodlně si vybrat.

Refinancováním půjček a hypoték ušetříte peníze
5 (100%) 1 vote

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)