Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny o víkendu

Když člověk něco chce, chce to většinou hned. Jak se říká, už včera bylo pozdě. O penězích to platí dvojnásob. Jste na výletě a ukradnou vám peněženku, rozbije se vám mobil a akutně potřebujete nový, nečekaně přišla složenka týden před výplatou … důvodů, proč se může hodit rychlá půjčka o víkendu je mnoho. Finské půjčky, sms půjčky, nabídek na peníze ihned je na internetu mnoho.

Jak to funguje

Všechny tyto expres půjčky poskytují nebankovní finanční instituce. Rychlá půjčka online do hodiny je téměř mýtus, ale ve srovnání s bankovními společnostmi je jejich získání rychlejší, neboť nejsou zatíženy byrokratickým vyplňováním nesmyslného množství papírů, snazší, protože k podání a schválení žádosti vám postačí internetové připojení nebo telefon a v neposlední řadě dostupnější pro širší veřejnost. Nebankovní instituce totiž poskytují půjčky i studentům nebo důchodcům, tudíž lidem bez stálého příjmu, dále lidem se záznamem v registru dlužníků nebo třeba cizincům.  Vesměs se jedná o nižší spotřebitelské úvěry řádově max. do několika desítek tisíc. Nejběžnější jsou obnosy mezi 5 a 15 tisíci korunami.

 

Urychlení půjčky

Abyste měli peníze na účtu ihned po uzavření smlouvy, hledejte takovou společnost, která krom pracovních dnů funguje i o víkendu. Pokud potřebujete peníze ihned o víkendu, vyloučíte tím variantu, že sice vyplníte online formulář v sobotu ráno, ale k přezkoumání dojde teprve v pondělí. Společnosti, které fungují 24 hodin denně jsou schopny kdykoliv posoudit vaší žádost během 15 minut od podání. Další možnost, jak získání peněz urychlit je vybrat si společnost, která má účet u stejné banky jako vy. V tom případě se zkrátí doba potřebná k transferu peněz na minimum. Čas vám také ušetří opakovaná žádost u společnosti, kde jste si peníze již dříve půjčovali.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)