SalvePojištění.cz – úspory na povinném ručení

Každé motorové vozidlo dnes musí mít uzavřené povinné ručení. Stačí, že mu byla vydána státní poznávací značka, používá veřejné komunikace nebo má technický průkaz. Je to zákonem nařízené pojištění, které slouží na krytí případných škod způsobených provozem vozidla. Tyto škody nemusí být jen hmotné, ale kryje i případné újmy na zdraví nebo životě. Toto pojištění kraje pouze škody dalších zúčastněných osob. Pokud chcete mít pojištěné i vaše vozidlo, musíte uzavřít havarijní pojištění. Toto pojištění je zcela dobrovolné, zákon ho nenařizuje.

 

Kde sehnat nejlevnější povinné ručení

Výše pojištění záleží na druhu vozidla, respektive na obsahu jeho motoru. Na českém trhu je bezpočet pojišťoven, které povinné ručení nabízejí. Užitečný přehled poskytují internetové stránky salvepojisteni.cz. Do porovnávače je zde zařazeno osm pojišťoven. Hlavním markerem je samozřejmě výše pojištění, která se u jednotlivých pojišťoven liší. Dalším důležitým faktorem, který vám může pomoci při rozhodování jsou i jiné výhody a služby, které dané pojišťovny nabízí. Jedná se zejména o bonusy při uzavření ostatních druhů pojištění (úrazové, životní) a také slevy na připojištění například asistenčních služeb). Proto zde neplatí, že nejlevnější rovná se nejvýhodnější. Společnost na svých stránkách salvepojisteni.cz udává, že jsou schopni nabídnout levnější povinné ručení až pro 87 procent žadatelů.

 

Uzavření ručení online

Povinné ručení můžete uzavřít z pohodlí domova nebo své kanceláře. Postačí vám akorát počítač s připojením na internet nebo telefon. V případě telefonické objednávky vám budou jistě nabídnuty další atraktivní produkty nebo ještě vyšší slevy. Po uzavření smlouvy o povinném ručení vám na email přijde dočasná zelená karta, kterou si pouze vytisknete. Až po zaplacení vám domů do schránky přijde originál. V současné době probíhá i speciální akce na cestovní europojištění a pojištění dopravních pokud zdarma při uzavření smlouvy o povinném ručení. Povinné ručení salve poskytuje společnost Salve Finance a.s., která má patnáctiletou tradici a do jejího portfolia se kromě povinného ručení řadí i pojištění domácností, nemovitostí, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění majetku nebo životní pojištění.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)