SIM půjčka

Jedním z populárních nebankovních úvěrů moderní doby je například Sim půjčka. Jedná se o takzvaný krátkodobý úvěr, můžete si totiž půjčit maximálně 11 500 Kč. Výhodou ale je jistě to, že odpadne papírování, nepotřebujete dokládat stálý příjem nebo shánět ručitele.

Sim půjčka je na trhu poměrně novým produktem, sjednat si ji můžete teprve od roku 2013. Adresu provozovatele Sim půjčka bychom hledali v Praze 5 na Smíchově, Na Zatlance 3283/10.

Jaké jsou podmínky pro schválení této půjčky? Je jich, jako se stalo již u většiny nebankovních společností poskytujících půjčky tradicí, jen poměrně málo. Stačí mít vyrovnané všechny případné závazky vůči provozovateli, vlastnit české státní občanství a splňovat i věkový limit – ten je tentokrát ohraničen standardně osmnácti, ale rovněž i 65 lety. Většina penzistů tak na tuto půjčku bohužel musí zapomenout, ale existují i takové společnosti, které naštěstí toto horní věkové omezení vůbec nemají.

Žádost o Sim půjčku můžete podat prostřednictvím jednoduchého kontaktního formuláře na webu. Velikost půjčky si lze zvolit libovolně v rozmezí 1 – 11,5 tisíc korun, délku splatnosti pak lze nastavit od sedmi do třiceti kalendářních dnů. V případě potřeby, pokud víte, že nezvládnete splácet půjčku včas, je možné termín ještě prodloužit – a to o 7, 15 nebo 21 dní. Není se tedy v zásadě čeho bát.

Jako u snad všech krátkodobých nebankovních půjček ale můžeme čekat i v jistém smyslu nevýhodu, konkrétně jde o vysokou úrokovou míru. RPSN se může počítat až na tisícovky procent, zvláště při týdenní lhůtě na splacení dlužné částky. Jedná se však o typickou daň za rychlost, vyřízení úvěru je totiž možné zpravidla během deseti minut, alespoň to tedy slibuje provozovatel, jímž je SIM PŮJČKA, s.r.o.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)