SMS půjčka

SMS půjčka je novodobým nebankovním produktem, který vám umožňuje získat menší finanční sumu prostřednictvím odeslané SMS. Textová zpráva ve správném formátu, po jejímž přijetí poskytovatel úvěrů obratem zasílá peníze na účet žadatele. To vše za předpokladu, že jste již ověřeným a stálým klientem.

Jedna z nejrychlejších cest k penězům, jež lze využít v podstatě na cokoliv. Bezúčelová SMS půjčka je upotřebitelná pro nákup produktů i platby za služby libovolného charakteru. Finance poté vracíte opět bezhotovostní cestou, takže žádná ztráta drahocenného času při návštěvách poboček společností.

Ve prospěch SMS půjčky hovoří určitě patřičná benevolence při obdržení úvěru a minimální administrativa. Vše vyřešíte s několika základními osobními dokumenty. K tomu máte možnost prodloužit si termín splatnosti a vše předčasně doplatit. Výjimkou nejsou ani půjčky určené pro skupiny žadatelů, jako jsou důchodci a matky na mateřské dovolené.

Proč je SMS půjčka výhodná?

 1. Vše vyřídíte s pomocí jediné SMS zprávy, jíž odešlete odkudkoliv a kdykoliv.
 2. Vyhnete se lustrování vlastní osoby, k němuž patří především nepříjemný registr dlužníků.
 3. Peníze jsou převáděny na účet obratem po schválení žádosti. Obvykle to bývá do pár desítek minut a vy s nimi budete následně disponovat dle libosti.
 4. Není třeba ručit nemovitostí ani shánět nejrůznější spolužadatele.
 5. Základem je bezpečná a jasně průkazná smlouva, z níž se dočtete, že nejsou vyžadovány jakékoliv skryté poplatky.
 6. Vysoká míra schválených požadavků, díky čemuž má na peníze nárok téměř každý žadatel.

Má SMS půjčka nějaké nevýhody?

 1. Vaši první žádost o peníze musíte povést prostřednictvím online formuláře, teprve po ověření je přístupná SMS půjčka.
 2. Vyšší úrokové sazby, jež svou velikostí předčí klasické bankovní úvěry.
 3. Finance jsou poskytovány pouze dostatečně bonitním klientům.

Které společnosti nabízí SMS půjčku?

Cool Credit půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 10 000 Kč
 • Doba splatnosti 1 – 30 dní
 • Úroková sazba od 19 %
 • Jestliže nemáte záznam v registru dlužníků, váš věk je od 18 do 65 let a prokážete svou bonitu pravidelným příjmem, SMS půjčka bude kladně schválena

Reprezentativní příklad Cool Credit půjčky:

Částka 6 500 Kč je ideální peněžní výpomocí v nejrůznějších životních situacích. Pakliže tyto finance využijete se splatností na 14 dnů, získáte RPSN 10 319 %. To znamená, že úrok a poplatek budou tvořit sumu 1 268 Kč. Po čtrnácti dnech musíte zaplatit celkem 7 768 Kč.

Japonská půjčka

 • Výše půjčky od 1 000 Kč do 50 000 Kč
 • Doba splatnosti 30 dní – 12 měsíců
 • Základem všeho je věk 18 let, trvalý pobyt na území České republiky a bezdlužnost

Reprezentativní příklad Japonské půjčky:

SMS půjčka může dosahovat například hodnoty 9 000 Kč. Částka, kterou si vypůjčíte na 30 dnů a s níž se pojí úroková sazba 0 %. Důležitá je však výše RPSN 48,6 %, jež tvoří základní poplatek o velikosti 297 Kč. Ve finále zaplatíte celkovou sumu 9 297 Kč s možností jednoho odložení o 30 dnů za poplatek 441 Kč.

Tommy Stachi půjčka

 • Výše půjčky od 5 000 Kč do 100 000 Kč
 • Doba splatnosti 6 – 24 měsíců
 • Úroková sazba od 77 %
 • Při dosažení věku 21 let a prokázání českého občanství vám ke schválení postačí jen potvrzení o příjmu

Reprezentativní příklad Tommy Stachi půjčky:

Půjčte si částku 10 000 Kč, která je upotřebitelná na libovolné věci a služby. Jestliže nechcete zatěžovat svůj rodinný rozpočet, rozvrhněte si splácení na 24 měsíců, díky čemuž se domůžete měsíční platby 828 Kč. Ta odpovídá úrokové sazbě 77 % a RPSN 111 %. Na konci splátkového období budete navracet částku 19 866 Kč.

Výše uvedené splátky je pouze orientační a od výsledné schválené výše splátky se může lišit. Nabídka má pouze informativní charakter – splněním všech zde uvedených podmínek nevzniká žadateli nárok na uzavření smlouvy o úvěru.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)