Fio banka – Fio konto

Fio konto je spořicím účtem bankovní společnosti Fio banka. Speciální účet, který je oproštěn od jakékoliv výpovědní lhůty a přináší poměrně zajímavé zhodnocení peněžních prostředků. Jeho výhod si mohou dopřávat nejenom stávající, ale také noví klienti, a to s pomocí online žádosti.
Více

Raiffeisenbank – Stavební spoření – Úvěrový tarif

Spořte si na studium, lepší život a pohodlnější stáří. Zároveň využijte jedinečné příležitosti, získat úvěr na bydlení. Takové možnosti vám přináší stavební spoření od Raiffeisenbank v podobě úvěrového tarifu. Ten nabývá hned dvou forem – U152 a U153. Ty se liší především úrokovou sazbou vkladů a úrokem půjčky určené pro financování obydlí.
Více

Oberbank – Stavební spoření

Dopřejte si tradice a jistoty, které vám přináší bankovní společnost Oberbank prostřednictvím svého stavebního spoření. Univerzální spořící produkt zaměřený na jednoduchost, komplexnost a výnosnost. Řešení určené pro nejrůznější typy žadatelů, od mladších jedinců, přes lidi v produktivním věku, až po starší občany.
Více

Moneta Money Bank – Stavební spoření

Jedno z nejvýhodnějších stavebních spoření na současném trhu. Produkt od bankovní společnosti Moneta Money Bank přislibuje vysoké zhodnocení vkladů a zároveň nabízí možnost získat lákavý úvěr na bydlení, k němuž se váže přijatelný úrok. Kombinace vhodná pro klienty, jež dávají přednost tvorbě finančních rezerv i pro ty, kdo chtějí financovat své budoucí obydlí.
Více