Tesco půjčka

Půjčit si peníze ve Vašem oblíbeném supermarketu? Tesco půjčka něco podobného umožňuje. Tento model, v České republice poměrně neobvyklý, funguje na dobré úrovni už pár let a rozhodně se nedá říct, že by byl u zákazníků nějak neoblíbený.

Tesco půjčka nabízí možnost půjčit si finanční částku v rozmezí 20 – 150 tisíc korun, dobu splácení lze rozložit do 12 – 84 měsíců (tedy jednoho až sedmi roků). Výhodou je, že odpadají veškeré poplatky spojené se sjednáním úvěru – tedy například poplatek za zprostředkování – ale také nečekejte měsíční sazbu za vedení úvěrového účtu, která jinde činí třeba až stokorunu.

Samotné sjednání Tesco půjčky pak nemusíte nechávat na příští nákup, klidně je možné vše vyřídit z pohodlí domova. K dispozici je v případě dotazů zákaznická infolinka, jež funguje každý všední den mezi osmou a osmnáctou hodinou, využít můžete samozřejmě i email. Dohodu je ale možné uzavřít i skrze krátký kontaktní formulář, jak je tomu běžné u mnoha tuzemských poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Splátkový kalendář je možné nastavit zcela individuálně, dokonce můžete až čtyřikrát v průběhu splácení pravidelnou splátku odložit (což se hodí hlavně v době letních prázdnin a dovolených či vánočních svátků). Samozřejmě je i možná změna výše splátek, kterou je možné zrevidovat na základě aktuální finanční situace v rodině. A v neposlední řadě, moderní instituce poskytující úvěry nabízejí i pojištění proti neschopnosti splácet, toho se samozřejmě dočkáte u Tesco půjčky také. Předčasné splacení úvěru pak není nijak sankcionováno, při dodržení splátkového kalendáře Vám bude odpuštěna i část úroků. Navíc, pokud patříte mezi pravidelné zákazníky Tesco marketů, můžete získat za včasné splácení úvěru i určité výhody při nákupu. A to se rozhodně hodí.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)