Tesco půjčka zkušenosti

Kdo by věřil tomu, že si jednou vezmu půjčku tam, kde chodím normálně nakupovat? Ale ano, je to možné. Markety Tesco už půjčky zcela běžně nabízejí, takže lze spojit nákup se sjednáním úvěru. Protože jsem s rodinou zákazníkem Tesca už nějaký ten pátek, obrátila jsem se s žádostí o půjčku na ně jako na první volbu.

Proč bych také něco zdlouhavě hledala na internetu nebo obcházela pobočky bank, na což stejně nemám jako každý pracující člověk moc času? Vždyť by to bylo i nesmyslné, když mám takhle všechno pěkně po ruce.

Před rokem nám totiž dosloužilo auto a bylo třeba pořídit nové – samozřejmě tedy lépe řečeno ojeté. Vyhlédli jsme si kousek za sto tisíc, ale scházelo nám do potřebné hotovosti ještě osmdesát. To víte, moc se toho doma neušetří, dneska je všechno celkem drahé. Požádali jsme proto o osmdesát tisíc se zatajeným dechem, protože je to opravdu velká suma nejen pro nás. Dají nám vůbec ty peníze? Tesco půjčka patří v poslední době mezi velmi vyhledávané produkty.

Nakonec to vůbec nebyl žádný problém. Navíc jsme si mohli nastavit splátky, zvolili jsme sumu 1603 za měsíc (tedy tu nejnižší možnou), ale na stranu druhou, splácet budeme tuhle částku sedm let. A klidně ji můžeme splatit předčasně, tedy pokud bychom vyhráli v nějaké loterii. Já vím, je to skoro vyloučené při našem štěstí, ale snít se o tom může, to totiž zakázané naštěstí není.

Kolik že splatíme nazpět? No, podržte se – po sedmi letech to dělá jen a pouze 105 tisíc. Tesco nám totiž za řádné splácení odpustí úroky, konkrétně celou jejich polovinu. Úrok se tak dostává na hranici devíti procent ročně, to je opravdu nanejvýš výhodné, co si budeme povídat, že? Žádný poplatek za vyřízení ani vedení úvěrového účtu, i tohle bylo naprosto v pohodě.

Šlo to sjednat i z pohodlí domova, ale nakonec jsme si do Tesca samozřejmě zašli na nákup a vyřídili vše tam. Takzvaně jsme zabili dvě mouchy jednou ranou. Tesco půjčka je něčím, co mohu vřele doporučit, ať už potřebujete půjčit na cokoliv. Já jsem celkem spokojená, konečně jezdíme v pohodovém autě, které nespotřebuje moc pohonných hmot a slouží na jedničku.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)