Top-pojisteni.cz

Vybrat si správné pojištění auta, nemovitosti nebo čehokoliv jiného může být občas docela náročné. Každá pojišťovna se vám snaží nějakým způsobem zalíbit a horší stránky svých produktů pochopitelně příliš nezdůrazňují. Chcete mít opravdu dobrý přehled, kde vám nabídnou skutečně výhodné pojištění? Potom se rozhodně vydejte na internetové stránky Top-pojisteni.cz, kde najdete nejlepší povinné ručení, havarijní pojištění nebo třeba cestovní pojištění.

Podle čeho vybírat povinné ručení?

Snad každá pojišťovna má ve své nabídce povinné ručení. Jedná se o naprosto základní a hlavně nutné pojištění vozidla, aby mohlo být zaregistrováno pro provoz na pozemních komunikacích. Jeho placením máte zaručeno, že v případě nehody pojišťovna uhradí škody na vozidle či zdraví, které jste svým jednáním za volantem způsobili. Ovšem ceny se značně liší a mnohé pojišťovny se vám také v základu budou snažit vnutit různé nadstandardní služby. Pokud chcete jen to nejlevnější povinné ručení, které ovšem pokryje případné finanční vyrovnání, podívejte se na povinné ručení srovnání a vyberte si pojištění, které z něj vychází nejlépe.

Havarijní pojištění se hodí zejména u novějších vozů

Přemýšlíte nad tím, zda si kromě základního povinného ručení nepořídit i to havarijní? V takovém případě zvažte všechna pro a proti. Havarijní pojištění vám sice může ušetřit peníze nutné na opravu či nákup nového vozu po vámi způsobené nehodě, ale také zvyšuje vaše pravidelné měsíční výdaje. U starších vozů se podle mého názoru už příliš nevyplatí, protože vůz rychle ztrácí na hodnotě a samotné pojistné plnění už nemusí být příliš vysoké. Ovšem pokud máte drahý vůz, havarijní pojištění se jistě po určitou dobu vyplatí. Jaké konkrétní vybrat? Tak to vám mohou poradit právě na Top-pojisteni.cz.

Blíží se období dovolených a také úrazů v zahraničí

Web Top-pojisteni.cz není zaměřen pouze na pojištění, které by se týkalo motorových vozidel. Najdete na něm i cestovní pojištění srovnání, díky kterému zjistíte, jaké pojišťovny vás mohou pojistit na cestách za zážitky a co všechno konkrétní pojistka pokrývá. Právě to se u cestovního pojištění vyplatí vždy prostudovat, abyste se při cestě k moři nepojistili například jen proti úrazům během lyžování. Pojišťovnám je vcelku jedno, jakou smlouvu s vámi uzavřou, ale peníze vyplácí jen v předem stanovených případech. Kolik jaké cestovní pojištění stojí a na co sevztahuje, tak to si můžete zjistit na stránkách Top-pojisteni.cz.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)