Trojice mikroúvěrů, které se doslova nabízejí – rozhodněte se podle svého nejlepšího gusta!

Možností je na trhu poměrně dost, to platí snad ve všech případech. Nebankovních půjček jsou tu hned desítky a každá se trochu liší od těch ostatních. Nemusíte kvůli nim chodit na kamennou pobočku nebo podstupovat zdánlivě nekonečný telefonát za účelem ověření identity, tyhle věci už jsou pochopitelně dávnou minulostí. Pojďme si projít tři atraktivní možnosti, které přijdou vhod, když zrovna není na účtu dost peněz do další výplaty a složenky tedy opravdu počkat nehodlají!

SOS Credit půjčí až patnáct tisíc, čekat přitom budete maximálně pár minut

Snadno a rychle, bez rizika, naprosto transparentně. Jistě, přesně o tom je nabídka společnosti SOS Credit, s níž si můžete přijít až na patnáct tisícovek. Peníze můžete mít na účtu za deset minut od schválení žádosti, takže je bude možné je využít klidně ještě dnes. Platební příkaz v internetovém bankovnictví nebo procházka k nejbližšímu bankomatu, to už si zvolte podle časových možností a osobní vůle. Každému totiž vyhovuje něco trochu jiného. Nebankovně, bez dlouhého čekání, prostě v pohodě!

Další variantou, kterou si dnes představíme, bude Švýcarská půjčka. Jistě, je podobně rychlá jako švýcarské hodinky a podobně atraktivní, jako třeba pravá švýcarská čokoláda. Pojďme si připomenout její základní parametry, na mikropůjčku totiž zní rozhodně velmi zajímavě. Peníze už do pěti minut, prostě jako byste byli ve Švýcarsku…

  • Tři až sedm tisíc korun, to je rozsah, jaký si můžete zvolit jako nový klient.
  • Splatnost v rozmezí deseti až třiceti kalendářních dnů s možností odkladu.
  • Krátký online formulář, který jednoduše vyplníte za několik málo okamžiků.

Zní to zajímavě? Ale jistě, tato nabídka prostě má svůj půvab, to je snad naprosto bez debat. Třetí možností, jíž si dnes trochu blíže představíme, pak bude Půjčkomat.cz. Nebankovní forma půjčky, s níž si přijdete klidně jen na pětistovku, ale třeba až na 22 tisíc korun. To vše až na jednatřicet kalendářních dnů, což je rozhodně dost dlouhá doba na to, abyste na jedničku dostáli svým závazkům, že? Nebankovní mikroúvěr se obejde i bez registru dlužníků, bonita se ověřuje jinak!

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)