Waldviertler Sparkasse Bank – Spořicí účet

Spořicí účet od bankovní společnosti Waldviertler Sparkasse Bank vám přináší možnost, mít své krátkodobé i dlouhodobé úspory neustále při ruce. K penězům můžete přistupovat kdykoliv se vám zlíbí. Při aktivním využívání dalších služeb banky navíc získáte lepší úrokovou sazbu.

Waldviertler Sparkasse Bank a její spořicí účet je dostupný všem žadatelům, a to již od 15 let věku. Rozhodně zapomeňte na jakékoliv skryté poplatky a zdlouhavé výpovědní lhůty. Využijte online formulář, telefonní kontakt nebo navštivte pobočku společnosti.

Výhody spořicího účtu:

 1. Nejvyšší dostupná úroková sazba atakuje hranici 0,5 %.
 2. Pro pohodlné ovládání naspořených finančních prostředků lze upotřebit internetového bankovnictví Waldviertler Sparkasse Bank.
 3. Využít lze bezplatných automatických převodů mezi bankovním a spořicím účtem, čímž docílíte daleko vyššího zhodnocení.
 4. Součástí smluvních podkladů jsou přehledné a férové obchodní podmínky.
 5. Bez výpovědní lhůty, což znamená, že k penězům se dostanete ihned.
 6. Zřízení a vedení spořicího účtu od Waldviertler Sparkasse Bank je oproštěno od jakýchkoliv poplatků.

Nevýhody spořicího účtu:

 1. Úrok 0,5 % se týká pouze částky do 130 000 Kč. Navíc musíte využívat dalších služeb bankovní společnosti, například vlastnit klasický účet.
 2. Bez účtu od Waldviertler Sparkasse Bank dosáhnete maximálně na úrok 0,3 %.
 3. Vyplacení úroků probíhá jednou ročně k 31. prosinci.

Podmínky spořicího účtu:

 1. Minimální věková hranice je 15 let
 2. Nutnost předložit platný doklad totožnosti

Často kladené otázky:

 1. Za jak dlouho získám peníze v případě potřeby? – Vzhledem k tomu, že spořicí účet nemá žádnou výpovědní lhůtu, můžete se k úsporám dostat obratem. Stačí si je převést na svůj běžný bankovní účet.
 2. Jaké jsou výše úrokových sazeb? – Jestliže nevyužíváte dalších služeb Waldviertler Sparkasse Bank, pak je to úrok 0,3 % do 130 000 Kč. Částky nad tuto sumu jsou úročeny 0,1 %. Patříte-li k uživatelům ještě dalšího produktu této banky, navyšují se úroky na 0,5 % a 0,1 %.
 3. Jak docílit co největšího zhodnocení? – V tomto případě vám budou nabídnuty bezplatné automatické převody mezi běžným a spořicím účtem.
Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)