Wüstenrot – Stavební spoření ProÚvěr

Spořte na horší časy a zároveň využijte příležitost financovat v budoucnu své vlastní bydlení. Přesně takové možnosti přináší stavební spoření ProÚvěr od společnosti Wüstenrot. To je spojeno se zajímavými podmínkami, jak z hlediska zhodnocení, tak následného splácení půjčky.

Stavební spoření ProÚvěr se pojí se státní podporou a je primárně určeno pro dospělé občany. Požádat však mohou i osoby mladší 18 let, na které čeká řada dalších zvýhodnění. Produkt vhodný pro delší spoření, na jehož konci je financování bydlení srovnatelné s dnešními hypotéčními úvěry.

Výhody stavebního spoření:

 1. Státní podpora je poskytována do výše až 2 000 Kč, což představuje maximální hranici 10 % z každoročního vkladu.
 2. Pokud splníte všechny povinnosti, můžete se dopracovat k průměrnému zhodnocení peněžních prostředků úrokem až 3,75 % ročně.
 3. Zajištění úvěru ze stavebního spoření není spojeno s žádným poplatkem.
 4. Úvěr na bydlení je nabízen s garantovanou úrokovou sazbou, jež je na neuvěřitelné hranici 1,99 %.
 5. O stavební spoření ProÚvěr od Wüstenrotu mohou žádat také osoby mladší 18 let, které získají peněžní bonus při uzavírání smlouvy.
 6. Vyřízení lze provést po internetu přes online žádost, čímž si ušetříte značné papírování a drahocenný čas.

Nevýhody stavebního spoření:

 1. Zvýhodnění na úhradě za uzavření smlouvy se týká pouze osob mladších 18 let.
 2. Abyste dosáhli na maximální státní podporu, musíte měsíčně spořit kolem 1 700 Kč.
 3. Naspoříte-li si menší obnos, nezískáte řádný úvěr na bydlení, nýbrž ten překlenovací, jež je spojen s vyšší úrokovou sazbou.

Podmínky stavebního spoření:

 1. Fyzické osoby s trvalým pobytem na území České republiky
 2. Platný doklad totožnosti

Často kladené otázky:

 1. Kolik každoročně získám, když budu pravidelně spořit? – Výsledná suma se odvíjí podle toho, kolik na stavební spoření ProÚvěr vložíte. Se státní podporou může toto zhodnocení vycházet na 3,75 % ročně.
 2. K čemu je dobré stavební spoření od Wüstenrotu? – Produkt ideální pro lidi, kteří dlouhodobě plánují vlastní bydlení. Spoření slouží také pro vytvoření finančních rezerv a zajištění na stáří.
 3. Jakou úrokovou sazbu má úvěr ze stavebního spoření? – Pakliže budete mít naspořenou dostatečně vysokou částku a splníte vše potřebné, docílíte úvěru s úrokem 1,99 %. Ten je garantovaný po celou dobu splatnosti.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)