Zaimo půjčka

Jednou z často vyhledávaných komodit na tuzemském trhu je půjčka od společnosti Kredito24 Česká republika s.r.o. (se sídlem na Praze 2 na Karlově náměstí) s názvem Zaimo.

Její velkou předností je rychlé vyřízení, čekat zpravidla budete maximálně patnáct minut. Výhodou je rovněž minimum podmínek, které je nutné splňovat pro udělení půjčky, konkrétně jde o:

  • Plnoletost a trvalý pobyt na území ČR.
  • Emailovou adresu a mobilní telefon.
  • Vlastní účet v bance.

Ano, to je vše, víc není třeba. Pak už jen stačí pořádat o úvěr a automatický systém se o vše postará, můžete tak navíc učinit v kteroukoliv denní i noční hodinu. Žádost se vyplňuje přes internet, jako je u nebankovních úvěrů obvyklé, stačí vyplnit jen krátký kontaktní formulář se základními údaji. Žádná zdlouhavá administrativa, pokud jste klienty ČSOB, Komerční banky, GE Money bank nebo České spořitelny, své peníze můžete mít na účtu dokonce do hodiny od podání žádosti o úvěr.

Jedná se o typickou krátkodobou půjčku (resp. chcete-li mikropůjčku), nemusíte shánět ručitele, není nutné dávat v zástavu movitý či nemovitý majetek nebo dokládat důvod, kvůli němuž o úvěr žádáte. Samozřejmostí je také možnost předčasného splacení, a to zcela bez poplatků.

Skrze Zaimo si lze půjčit sumu v rozmezí jednoho až pětadvaceti tisíc korun. Dobu splácení konkrétního úvěru pak lze rozložit podle individuální dohody do jednoho až dvanácti měsíců. Zaimo půjčka nevyžaduje, abyste dokládali potvrzení o příjmu – je tedy přístupná i nezaměstnaným, lidem se záznamem v rejstříku dlužníků nebo těm, kteří se dostali do osidel exekučního úřadu. Stejně jako prakticky kdekoliv jinde, ani zde se nedočkáte poplatku za poskytnutí úvěru nebo třeba vedení úvěrového účtu. RPSN (tedy roční procentní sazba nákladů) pak začíná na hranici osmdesáti procent.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)