Jak získat bitcoin zdarma?

Pokud pravidelně pročítáte zprávy na internetu, jen těžko vám mohly uniknout informace o nových virtuálních měnách. Asi tou nejznámější z nich je bezpochyby Bitcoin, který má největší reálnou hodnotu. Aktuálně má Bitcoin kurz 10 tisíc korun / 1 BTC. Ano, přesně na takovouto hodnotu se dostal za pouhých pár let existence. Ti šťastní, kteří začali nakupovat Bitcoiny již v roce 2009, tak svou investici mohli znásobit až 10000x.

Lze získat Bitcoin jinak než nákupem?

Pochopitelně existují nejrůznější burzy, kde si uživatelé mohou za skutečné peníze pořídit tuto virtuální měnu. Tu následně ukládají do svých virtuálních peněženek a mohou s nimi platit dalším lidem nebo dokonce i vybraným internetovým obchodům. Ovšem v podstatě všichni z vás mohou získat Bitcoin zdarma. Tedy alespoň v tom smyslu, že za něj neutratíte skutečné peníze. Lze ho totiž pomocí určitých programů „vytěžit“.

Jak probíhá těžba Bitcoinu?

Bitcoin se těží poměrně komplikovaným způsobem. Existují k tomuto účelu speciální programy, které využívají výkonu vaší grafické karty a zpracovávají náročné výpočty. Právě pomocí nich lze postupem času získat celý blok Bitcoinů. Ideální je, pokud těžíte s více dalšími lidmi, mezi které se celkový zisk rozdělí. Takto lze v celkem rozumném čase přijít k poměrně slušným penězům a stačí k tomu mít spuštěn „těžební“ program na pozadí při běžné práci. Následně získanou virtuální měnu můžete prodat, k čemuž vám poslouží nějaká Bitcoin směnárna, nebo si ji uložit a doufat, že Bitcoin ještě zvýší svou hodnotu.

Získání Bitcoinu naprosto zdarma!

Výše popsaný způsob přeci jen není tak úplně bez nutných investic. Pokud máte zájem získat dostatečné množství Bitcoinu, musíte nechat svůj počítač běžet i ve chvílích, kdy ho k ničemu jinému nepotřebujete. To se pochopitelně může projevit v účtu za elektřinu. Ovšem na internetu se objevily určité webové stránky, které nabízejí Bitcoiny naprosto zdarma pouze za sledování reklam, čtení emailů nebo procházení vybraných internetových stránek. To vám zabere pár minut času a lze si přijít i k pár stokorunám (desetinám BTC) týdně.

Je dobré zjistit si reference

Ovšem pokud se rozhodnete nějak zapojit do tohoto způsobu získávání Bitcoinů, raději si vždy prověřte danou webovou stránku, která vám to nabízí. Jistě se totiž najde nespočet vykuků, kteří vašich služeb sice využití, ale Bitcoin zdarma neuvidíte žádný. Ovšem na různých fórech věnovaných virtuálním měnám, kterých je mimochodem plný internet, lze najít tipy na spolehlivé partnery, díky kterým lze získat zajímavé množství Bitcoinů.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)