Kde získat půjčku na vánoční dárky zdarma?

Není to žádný výkřik do tmy, na vánoční dárky i na cokoliv jiného může každý získat půjčku zdarma. Stačí, když splní jen mírné podmínky, vyplní žádost u jedné z velmi populárních společností, která kromě České republiky poskytuje půjčky také ve Španělsku, Polsku, Litvě, Lotyšsku a jiných zemích, a to již od roku 2009.

Online dostupnost a rychlost jako největší bonusy

Nebankovní půjčky zdarma nabízí na českém finančním trhu Via SMS s.r.o. od roku 2015. Za poměrně krátkou dobu působnosti si dokázala získat velkou oblibu. Klienti oceňují hlavně snadnou dostupnost půjčky a rychlost vyřízení. Pouze při první žádosti je třeba vyplnit online formulář a poslat ověřovací kód. Každou další žádost o půjčku si klient vyřídí během několika vteřin po přihlášení ke svému účtu nebo si může poslat žádost přes SMS zprávu.

Via SMS s.r.o. boduje rychlostí, protože zpracovává žádosti téměř okamžitě po jejich obdržení. Navíc: když má klient účet u České spořitelny, MONETA Money Bank a Fio bank, objeví se peníze na jeho účtu ještě v den podání žádosti. U jiných bank je třeba počítat s prodlevou až 2 pracovní dny, záleží na rychlosti každé konkrétní banky.

Půjčka zdarma na zkoušku

Každý, kdo si bude o úvěr od Via SMS žádat poprvé, může využít nabídku online půjčky zcela bez poplatku. Až na 30 dní si lze půjčit 8000 Kč a nezaplatit za to ani korunu navíc. Půjčka je dostupná pro osoby ve věku 20 až 68 let, kteří mají práci. Půjčí si i ti, jejichž jméno se objevilo v registru dlužníků.

Via SMS je spolehlivý partner

Via SMS je důvěryhodný partner, u kterého máte jistotu férového jednání. Společnost patří mezi zakládající členy APNÚ. Jako jedna z prvních si také požádala o vydání licence k poskytování nebankovních úvěrů u ČNB. Tuto povinnost uložila nebankovním subjektům novela zákona o spotřebitelském úvěru (více se jí věnuje tento článek).

Kde získat půjčku na vánoční dárky zdarma?
5 (100%) 1 vote

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)