Zuno Bank

Moderní banka, jenž se v zásadě profiluje jako nízko-nákladová, která je produktem rakouské skupiny Raiffeisenbank. Do nabídky produktů patří velmi slušný spořící účet, a stejně tak Zuno běžný účet. Postupně se nabídka rozrostla i na spotřebitelský úvěr a kontokorent. Uvidíme s jakou nabídkou přijde Zuno hypotéka. Malé plus spočívá i v moderně pojatém webovém prostředí, které je vybaveno interaktivními prvky což prozrazuje zacílení banky na internetové bankovnictví.

Historie založení banky

Příběh Zuno banky je v zásadě prostý, kdesi hluboko ve vedení Raiffeisen Bank International se jednoho dne sešlo několik lidí, kteří se začali zabývat otázkou, zda by nemohlo být bankovnictví jednodušší a modernější. Pochopitelně že mohlo a tak začalo vznikat ZUNO. To znamená model online banky, jenž funguje po boku, lépe řečeno na základně své mateřské banky. Celkově se nejedna v pravém slova smyslu o zásadně novou myšlenku, jinými slovy český ekvivalent v podobě Zuno bank není nikterak odlišný od toho, který mají už v několika evropských zemích. Akorát se jeho působení rozšířilo i do střední a východní Evropy. A tak se dostáváme k jádru v čem že je vlastně Zuno jiné? Představa je o otevřené a přímé bankovní instituci, jenž zároveň nepoužívá typický bankovní jazyk. Své klienty nežene kvůli všemu do kamenné pobočky, když potřebujete něco vyřídit a ti zároveň vždy vědí na čem jsou. Banka se jednoduše snaží udělat všechno tak, aby ji měli klienti za co mít rádi a měli zároveň více času na sebe. Tedy podle firemního sloganu. Méně banky více života, to je Zuno.

Kde Zuno najít

Jak bylo řečeno výše, Zuno je online banka, to znamená, že Zuno je všude kde je počítač nebo mobilní telefon s připojením k internetové sítí. Bankovní služby lze tedy využít kdykoliv, kdy klient potřebuje. Své peníze mají klienti vždy pod kontrolou nezávisle na pracovní době, či svátkách. Zuno banka garantuje, že Zuno online banking a call centrum jsou k dispozici 24 hodin denně a celých 7 dní v týdnu a stejně tak i chat.

Hodnocení článku

5 rad jak zkrotit své finance!

Díky jednoduchým radám vám ukážeme nové možnosti při správě financí

Obratem vám zašleme Ebook zdarma

Napsat komentář

name*

email* (not published)